(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Працівники територіального управління юстиції Дніпропетровської області надали допомогу пораненим бійцям АТО, які перебувають на лікуванні в Дніпропетровському військовому госпіталі

10.02.2017

У зв’язку із загостренням ситуації в зоні проведення АТО, зокрема у м. Авдіївка, Дніпровський військовий госпіталь, як один з найближчих до зони АТО, постійно приймає велику кількість поранених бійців. Працівниками Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області в черговий раз ініційовано збір допомоги пораненим, які перебувають на лікуванні в реанімаційному відділенні Дніпропетровського військового госпіталю.

Так, зусиллями співробітників зібрано та закуплено одноразові простирадла, рідке мило, пральний порошок, миючі та дезінфікуючі засоби, засоби особистої гігієни, а найголовніше – медичні препарати та одноразові системи для переливання інфузійних розчинів та кровозамінників, які так потребувало реанімаційне відділення.

Керівництво територіального управління висловлює вдячність усім, хто не залишився осторонь проблематики потреб реанімаційного відділення Дніпропетровського військового госпіталю!

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


10.02.2017

09.02.2017

08.02.2017

07.02.2017