(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

До проекту «Шлюб за добу» приєдналися Суми

15.02.2017

В День св. Валентина, який ще називають днем всіх закоханих, в Сумах було проведено першу урочисту реєстрацію шлюбу в рамках пілотного проекту «Шлюб за добу» запровадженого Міністерством юстиції. Вказаною послугою у місті Суми в цей день скористались дві пари, які вирішили поєднати свої серця саме у нашому слобожанському краї.

Дана подія проведена у концертній залі Сумської обласної філармонії, організаторами якої є Головне територіальне управління юстиції у Сумській області та комунальний заклад Сумської обласної ради - Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв.

«Упроваджені новації Міністерства юстиції України позитивно впливають на життя людей, роблять послуги ближчими до них. Пілотний проект «Шлюб за добу» зберігає час, спрощує бюрократичні процедури, і водночас виконує бажання закоханих поєднати долі і серця у будь-який час і обраному ними місці» - зазначила начальник ГТУ юстиції Ірина Свистун

«Сумщина не тільки активно підключається до всіх пілотних проектів, що реалізуються державою, а й часто виступає ініціатором інноваційних процесів. Це хороша нагода випробувати свої сили, в чомусь удосконалитися, накопичити досвід. А мета такої динамічної роботи – наблизити послуги до людей. У проекті, що нині упроваджується, поєдналися сучасні підходи до надання послуг та повернення до національної духовної спадщини, однією з цінностей якої є родина» - наголосив голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко.

До привітань новостворених сімей також долучився Сумський міський голова Олександр Лисенко.

Слід зазначити, що у День закоханих на Сумщині виявили бажання зареєструвати  шлюб 30 пар молодят.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


15.02.2017

14.02.2017

13.02.2017

10.02.2017

09.02.2017