(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

«Шлюб за добу» відтепер у Кам’янці-Подільському!

15.02.2017

У День всіх закоханих у м. Кам’янець-Подільському стартував проект Міністерства юстиції України «Шлюб за добу». В рамках цього проекту мешканці Хмельницької області мають можливість протягом однієї доби подати заяву і стати чоловіком та дружиною.

З цієї нагоди Хмельниччину відвідав заступник Міністра юстиції України Гія Гецадзе.

«Такою послугою вже користуються у Львові, Києві, Одесі. Однак, місто Кам’янець-Подільський отримало конкурентні переваги за неповторністю місць для проведення церемоній та ціною послуг в межах 1-1,5 тис.грн. Такий проект повинен слугувати для задоволення потреб громадян, які бажають одружитись. Адже раніше наречені користувались забороненими методами аби  одружитись якомога швидше. Я вважаю, що органи державної влади не повинні бути перешкодою у цьому. Бажання молодят – передусім!», - зазначив Гія Гецадзе.

«Саме специфіка міста і туристична привабливість стали основними критеріями при виборі міста на Хмельниччині для проекту «Шлюб за добу». Я вважаю, що така новація не тільки підвищить туристичний потенціал, але і зайвий раз продемонструє нову якість, яку несе реформа децентралізації» -  підкреслив начальник ГТУ юстиції в Хмельницькій області Віктор Худняк.

Міський голова Михайло Сімашкевич повідомив, що для міста дана реформа є прекрасною новацією та, що локацій в подальшому для закоханих буде більше, зокрема, вже є бажаючі які хочуть одружитись на автотраках та повітряних кулях.

Всього у цей день одружилися дев’ять пар. Вітаємо новостворені сім’ї із такою визначною подією у їхньому житті. Впевнені, що пілотний проект буде набирати обертів та поєднувати ще більше закоханих сердець!

Також інформуємо, що Хмельничани та туристи нашої області мають змогу одружитись у Міській Ратуші, Галереї мистецтв, Старій Фортеці та Кам’янець-Подільському туристично-інформаційному центрі, який є фронт-офісом.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


15.02.2017

14.02.2017

13.02.2017

10.02.2017

09.02.2017