(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

АНОНС!

17.02.2017

СЕТАМ почне реалізовувати майно, що перебуває на балансі Укргазбанку, за підтримки міжнародного консультанта JLL

21 лютого, о 14:00 в приміщенні Американської торговельної палати буде підписано договір на реалізацію ДП «СЕТАМ»  балансового майна Укргазбанку передбаченого для продажу та договір про співпрацю у рамках проекту з українським офісом міжнародної компанії JLL.

У заході візьмуть участь: генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов, голова правління АБ «Укргазбанк» Кирило Шевченко та керівник офісу компанії JLL в Україні Дмитро Гавриленко.

Нагадаємо, з листопада 2016 року між ПАТ АБ «Укргазбанк» та ДП «СЕТАМ» діє договір про надання послуг з організації продажу з аукціону нерухомого майна та майнових прав на нерухоме майно. Вже було реалізовано 2 об’єкти загальною вартістю 96 млн грн.

ПАТ АБ «Укргазбанк» в рамках нової хвилі продажу активів виставить на реалізацію шляхом проведення електронних аукціонів на майданчику ДП «СЕТАМ» близько 180 об’єктів нерухомого майна загальною вартістю понад 1,8 млрд грн. Для забезпечення  відкритості та підвищення ефективності процесу як радника залучено компанію JLL, яка надає професійні послуги у сфері нерухомості.

Запрошуємо ЗМІ відвідати захід!

Місце проведення: м. Київ, вул. М. Амосова, 12. БЦ «Горизонт Парк», 15 поверх

Початок заходу: 14:00

Акредитація: за номером Тел. 044 594 11 52

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


17.02.2017

16.02.2017

15.02.2017

14.02.2017

13.02.2017