(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

ОГОЛОШЕННЯ до уваги кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції

17.02.2017

ОГОЛОШЕННЯ
до уваги кандидатів на посади членів
Національного агентства з питань запобігання корупції

Відповідно до рішення конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції від 15 лютого 2017 року кандидатам необхідно підготувати есе на тему «Оцінка ефективності діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції та бачення подальшого вдосконалення його роботи. Моя роль у цьому процесі».

Вимоги до оформлення та порядок надсилання есе:

-обсяг 2-3 друковані сторінки;

-шрифт Times New Roman, кегль – 12, міжрядковий інтервал 1,5;

-термін подачі – до 01 березня 2017 року до 18 год 00 хв;

-складене есе роздруковується та підписується кандидатом на останній сторінці, сканується та надсилається у форматі PDF (Portable Document Format) на електрону адресу zam_min@minjust.gov.ua у зазначений термін.  Оригінал роздрукованого та підписаного есе направляється на адресу Міністерства юстиції України поштою: 01001, м. Київ, вул. Городецького, 13, першому заступнику Міністра юстиції України Севостьяновій Н.І., «Есе кандидата на посаду члена НАЗК».

Нагадуємо, що до наступного етапу конкурсу пройшли наступні кандидати:

 1. БОЖКО Микола Петрович
 2. ГУРА Юрій Миколайович
 3. ДУДАР  Віктор Васильович
 4. КАМІНСЬКИЙ Павло Васильович
 5. КАРМАЗИН Роман Васильович
 6. ЛЕЛЮК Валерій Віталійович
 7. МАШТАБЕЙ Сергій Валентинович
 8. ПЕРВОМАЙСЬКИЙ Олег Олексійович 
 9. ПРОХОРЕНКО Олексій Якимович
 10. СЕРГІЄНКО Юрій Вікторович
 11. СЕРЬОГІН Олександр Юрійович
 12. СІРЕНКО Дмитро Олександрович
 13. СОЛОДУН Олег Вікторович
 14. СПИРИДОНОВ Олег Володимирович
 15. ХАВРОНЮК Микола Іванович
 16. ШТУРХЕЦЬКИЙ Сергій Володимирович

Зазначені кандидати після надсилання есе будуть запрошені на співбесіду з конкурсною комісією. Дата, час та місце проведення співбесіди будуть повідомлені пізніше.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


17.02.2017

16.02.2017

15.02.2017

14.02.2017

13.02.2017