(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

СЕТАМ продаватиме балансові об’єкти «Укргазбанку» у співпраці з міжнародною компанією JLL

22.02.2017

Сьогодні в приміщенні Американської торговельної палати відбулося підписання договорів про співпрацю між ДП «СЕТАМ», ПАТ АБ «Укргазбанк» та компанією JLL в Україні в рамках проекту щодо продажу балансового майна банку.

Договори про співпрацю підписали: генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов, голова правління АБ «Укргазбанк» Кирило Шевченко та керівник офісу компанії JLL в Україні Дмитро Гавриленко.

З листопада 2016 року між ПАТ АБ «Укргазбанк» та ДП «СЕТАМ» діє договір про надання послуг з організації продажу з аукціону нерухомого майна та майнових прав на нерухоме майно. Незалежним консультантом виступає відома міжнародна компанія JLL. В рамках укладеного договору на електронному майданчику ДП «СЕТАМ» 30.12.2016 року пройшли перші аукціони з реалізації нерухомого майна, що перебувало у власності банку. З чотирьох виставлених на аукціон лотів торги відбулися за двома. Об'єктами вдалого торгу стали дві земельні ділянки у м. Києві загальною вартістю 96 млн грн.

ПАТ АБ «Укргазбанк» продовжує та розширює співпрацю з ДП «СЕТАМ». Система електронних торгів СЕТАМ давно засвідчила свою ефективність та відкритість при реалізації арештованого майна, добровільного продажу активів юридичних, фізичних осіб, банківських установ.

ПАТ АБ «Укргазбанк» виставить на реалізацію шляхом проведення електронних аукціонів на майданчику ДП «СЕТАМ» близько 180 об’єктів нерухомого майна загальною вартістю понад 1,8 млрд грн.

Віктор Вишньов, генеральний директор ДП «СЕТАМ»:

«Сьогодні ми виходимо на новий етап співпраці з «Укргазбанком» в рамках проекту з продажу на електронному аукціоні нерухомого майна та майнових прав на нерухоме майно, та підписуємо договір про співпрацю з міжнародною компанією JLL.  Вона є визнаним світовим лідером у надані професійних послуг в галузі нерухомості й має свої представництва більш ніж у ста країнах світу. Я впевнений, що така тристороння співпраця дасть можливість продати балансові об’єкти «Укргазбанку» через майданчик «СЕТАМ» за максимальною ціною, а серед переможців аукціонів будуть й іноземні компанії. Це дуже важливо, оскільки йдеться про продаж дуже цікавих та дорогих лотів. Приміром, великі земельні ділянки під будівництво у Києві, цікаві промислові об'єкти, житлова та комерційна нерухомість.  Перші лоти з’являться на «СЕТАМ» уже сьогодні. Через місяць відбудуться перші аукціони з продажу цих об’єктів. Наразі «Укргазбанк» є найбільшим за обсягами виставленого майна на СЕТАМ банком, але подібні угоди підписані і з багатьма іншими українськими банками, що є підтвердженням того, що СЕТАМу вдалося вибудувати чесний, простий та ефективний механізм продажу об’єктів через електронні торги.»

Кирило Шевченко, голова правління АБ «УКРГАЗБАНК»:

«Мені приємно, що державний Укргазбанк сьогодні – лідер з впровадження передового зарубіжного досвіду на банківському ринку нашої країни. Ми першими провели повноцінний P & A, стали першими в ніші Green-banking. А сьогодні ми першими з українських банків повністю передаємо функцію продажу нерухомого майна, яке перебуває на балансі у банку і призначене для продажу, одному з визнаних світових лідерів на ринку професійних послуг у сфері нерухомості - компанії JLL. Рішення залучити компанію зі світовим ім'ям було прийнято нами для забезпечення абсолютної прозорості процесу продажу наших балансових об'єктів, що повністю виключає будь-які ризики кулуарних або неринкових домовленостей. Ми сподіваємося, що наше успішне партнерство стане хорошим прикладом і для інших українських банків, адже співпраця з компаніями рівня JLL підвищує довіру з боку потенційних інвесторів до української банківської системи і економіки в цілому. Те, що це правильний державний підхід, підтверджується як нашим акціонером в особі Міністерства фінансів України, яке дозволило нам укласти угоду з JLL, так і нашим партнером у цьому проекті - Міністерством юстиції. »

Дмитро Гавриленко, керівник офісу компанії JLL в Україні:

«Об'єкти нерухомості є непрофільними активами для банків, при цьому їх реалізація дає банківським організаціям можливість залучити додаткову ліквідність, яка може бути використана для подальшого розвитку банку в профільних сегментах. Наш глобальний досвід показує, що інвестори традиційно проявляють інтерес до портфелів нерухомості банків завдяки можливості придбання об'єктів нерухомості за привабливою ціною, але основними перешкодами для закриття угод найчастіше стають непрозорість процесу, відсутність належної і структурованої інформації про об'єкти для прийняття рішення і несистемний підхід до залучення потенційних покупців. Ми раді брати участь в реалізації масштабного проекту з реалізації пулу об'єктів Укргазбанку. Основне завдання команди JLL – ефективна комунікація з інвесторами та залучення до участі в аукціонах найширшого кола інвесторів. Ми впевнені, що тристоронній формат співпраці між Укргазбанком, СЕТАМ і JLL дасть можливість забезпечити прозорість і відкритість процесу продажу портфеля банку і досягти поставлених цілей в процесі реалізації об'єктів».

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


22.02.2017

21.02.2017

20.02.2017

17.02.2017

16.02.2017