(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

«Шлюб за добу» відтепер можна укласти у Тернополі!

24.02.2017

У Тернополі стартував пілотний проект Міністерства юстиції України «Шлюб за добу». В рамках цього проекту мешканці Тернопільської області мають можливість протягом однієї доби подати заяву і стати чоловіком та дружиною.

Молодят привітали начальник головного територіального управління юстиції  Едуард Кольцов, заступник голови ОДА Ігор Вонс,  міський голова Сергій Надал.

Едуард Кольцов зазначив, що пілотний проект користується значною популярністю у громадян.  З моменту його  запровадження у державі, послугою скористалося близько чотирьох тисяч пар. Тепер  проект започатковано у Тернополі. Переваги його очевидні: молодятам  не потрібно йти до відділів ДРАЦС, стояти в чергах і чекати місяць, достатньо звернутись до організатора реєстрації шлюбу. У Тернополі виконавець цих послуг  –  комунальне підприємство  Тернопільської міської ради. Місце проведення державної реєстрації шлюбу: 46001, Тернопільська область, м.Тернопіль, бульвар Тараса Шевченка, 27, Український Дім «Перемога», звертатися можна за номером контактного телефону –  096 789 0436.

У Тернополі «Шлюб за добу» зможуть укладати і жителі будь-якого району області,  жителі інших областей, а також іноземці. Свідоцтво про шлюб підписується уповноваженим працівником відділу державної реєстрації актів цивільного стану та засвідчується печаткою такого відділу. Вартість послуг –  від 1,8 до 2.0 тис. гривень.  Для того, щоб скористатися даним сервісом майбутнім нареченим необхідно звернутись до організатора державної реєстрації шлюбу,обрати дату та час для проведення  реєстрації, укласти цивільно-правовий договір про надання послуги.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


24.02.2017

23.02.2017

22.02.2017

21.02.2017

20.02.2017

17.02.2017