(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Мін’юст провів круглий стіл присвячений рішенню ЄСПЛ «Юрій Миколайович Іванов проти України»

24.02.2017

Міністерство юстиції спільно з проектом Ради Європи «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні» провели круглий стіл на тему: «Особливості виконання пілотного рішення Європейського суду з прав людини у справі «Юрій Миколайович Іванов проти України».

Перший заступник Міністра юстиції Наталія Севостьянова поінформувала присутніх про проблему тривалого виконання рішень національних судів, відповідальність за які несе держава.

Урядовий уповноважений у справах ЄСПЛ Іван Ліщина вказав на причини невиконання рішень національних судів в Україні та категорії скарг, які подаються до європейського суду.

Заступник Міністра юстиції Сергій Шкляр презентував реформу державної виконавчої служби та запуск інституту приватних виконавців.

Досвідом виконання рішень зарубіжних країн поділилися Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Румунії Ірина Камбреа та радник-посланник, заступник Посла Республіки Польща в Україні Рафал Вольскі.

На круглому столі було визначено причини, які призводять до невиконання рішень національних судів в Україні. Наслідком продуктивного обговорення стали напрацьовані пропозиції щодо можливих шляхів вирішення проблеми невиконання рішень національних судів.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


24.02.2017

23.02.2017

22.02.2017

21.02.2017

20.02.2017

17.02.2017