(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Гія Гецадзе зустрівся зі студентами-юристами з Хмельниччини, - Мін’юст

14.03.2017

Сьогодні в Міністерстві юстиції відбулася зустріч заступника Міністра юстиції Гії Гецадзе зі студентами юридичних факультетів вищих навчальних закладів Хмельницької області.

Під час зустрічі заступник Міністра юстиції розповів майбутнім колегам про зміни, які запроваджуються в Мін’юсті.

«Для нового Міністерства юстиції основне завдання – допомогти громадянам та бізнесу, а не заважати їм. Саме на це спрямовані усі наші реформи, які ми запроваджуємо останні 3 роки. Пріоритетами в цій роботі є забезпечення справедливості та дотримання прав українців, надання якісних та комфортних сервісів, а також створення сприятливих умов для бізнесу, який створює робочі місця і є рушієм економічного розвитку держави», - зазначив Гія Гецадзе.

Він поінформував студентів про реформування міністерства, яке дало можливість зробити відомство більш мобільним та здатним швидко реагувати на сучасні виклики, скоротити кількість чиновників за рахунок ліквідації дублюючих функцій та функцій, які є непритаманними для Мін’юсту.

Окрім того, заступник Міністра юстиції розповів про реформу реєстраційної служби та передачу повноважень з реєстрації майна та нерухомості місцевій владі, нотаріусам та акредитованим суб’єктам. Завдяки цьому вдалося створити конкуренцію на ринку надання реєстраційних послуг.

«Тепер у нас немає проблем черг чи хабарів, адже в будь-який момент клієнт може розвернутися і піти до іншого спеціаліста», - сказав він.

Він також повідомив про запуск нових та комфортних сервісів для простих громадян, найпопулярнішими з яких є вручення свідоцтва про народження безпосередньо у пологому, яким вже скористалися майже 120 тисяч батьків новонароджених, та проект «Шлюб за добу», який забезпечив громадян спрощеною процедурою одруження без застарілих радянських бюрократичних вимог.

Разом з тим Гія Гецадзе наголосив, що важливим напрямком роботи Міністерства юстиції є створення сприятливих умов для ведення бізнесу. Адже саме бізнес забезпечує українців робочими місцями, а державу податками. Заступник Міністра юстиції нагадав, що нині зареєструвати компанію чи внести зміни в інформацію про неї можна не виходячи з дому завдяки онлайн сервісам Мін’юсту. Не менш важливим для бізнесу є боротьба з рейдерством, яку оголосив Мін’юст, та реформа виконавчої служби.

Окрему увагу він приділив реформі пенітенціарної служби, покращенню умов відбування покарань засудженими та запровадженню в Україні повноцінної системи пробації.

«Навіть ті громадяни, які вчинили злочин, залишаються нашими громадянами. Тому ми маємо зробити все від нас залежне, щоб їхні права так само дотримувалися як і права всіх інших українців», - зауважив Гія Гецадзе.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


14.03.2017

13.03.2017

09.03.2017

08.03.2017

07.03.2017