(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Представники бізнес-спільноти Чернігівщини зустрілись за «круглим» столом

20.03.2017

Як захистити свій бізнес в сучасних умовах з’ясовували 17 березня 2017 року на бізнес-зустрічі представники Головного територіального управління юстиції разом з підприємцями та представниками громадськості Чернігівщини, організованій спільно з Громадською організацією «Ліга ділових та професійних жінок України».

«Доведення до відома підприємців регіону, представників громадськості та зацікавлених осіб стандартів у сфері реєстрації бізнесу, прав на нерухомість, механізмів захисту бізнесу від незаконних реєстраційних дій, у тому числі і від незаконного відчуження нерухомого майна, а також останніх новацій в законодавстві про працю та зайнятість населення – це мета, яку ми ставили перед собою, організовуючи зустріч подібного формату», - такими словами розпочав захід начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк.

«На сьогодні маємо тенденцію до покращення бізнес-клімату в країні. Вжито всіх необхідних заходів задля вдосконалення системи державної реєстрації прав на нерухомість та бізнесу, функціонують он-лайн сервіси у сферах реєстрації, посилено відповідальність державних реєстраторів», - зазначив керівник управління юстиції.

Начальник Управління державної реєстрації В’ячеслав Хардіков детальніше  зупинився на нових стандартах надання адміністративних послуг з реєстрації бізнесу та розповів як захистити свій бізнес від рейдерських захоплень.

Про обмеження для державних реєстраторів, які застосовуються під час державної реєстрації прав на нерухомість, нові стандарти послуг з реєстрації, особливості відновлення порушених прав незаконними рішеннями, діями або бездіяльністю державних реєстраторів через позасудове оскарження таких рішень або дій реєстраторів до органів юстиції, посилення контрольних функцій Мін’юсту розповів начальник відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сферах державної реєстрації Управління державної реєстрації В’ячеслав Черниш.

Вікторія Луцишина, начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернігівській області, повідомила як здійснюється державний нагляд та контроль за дотриманням трудового законодавства під час проведення перевірок органами Держпраці.

Засновник Асоціації платників податків України, генеральний секретар Міжнародного комітету по захисту прав платників податків у країнах Центральної та Східної Європи, офіційний уповноважений представник Європейського Економічного Сенату в Україні, керуючий партнер консалтингової компанії «Інвестиційні стратегії» Лора Абасова окреслила проблематику ведення бізнесу, розповіла як запобігти конфлікту інтересів партнерів та не допустити помилок у застосуванні законодавства.

Про систему безоплатної правової допомоги на Чернігівщині говорила начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмила Кузьміна.

По завершенню зустрічі Олег Трейтяк подякував учасникам круглого столу та підсумував: «Команда Міністерства юстиції України і Головного територіального управління юстиції, зокрема, працює сьогодні над спрощенням процедури надання послуг для наших громадян, робить  її прозорою, без корупційної складової. Ми відкриті до співпраці та взаємодії з бізнес-спільнотою нашого регіону задля покращення інвестиційного клімату на Чернігівщині».

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


20.03.2017

17.03.2017

16.03.2017

15.03.2017

14.03.2017

13.03.2017