(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

На Одещині стартував челендж «Я МАЮ ПРАВО!»

23.03.2017

Головним територіальним управлінням юстиції в Одеській області в рамках загальнодержавного проекту «Я МАЮ ПРАВО!» надано старт челенджу «Я МАЮ ПРАВО!».

19 березня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції в Одеській області Микола Станіщук та працівники управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти організували спільний відпочинок.

Відпочинок проведено на велосипедах на узбережжі Чорного моря. Незважаючи на досить прохолодний вітер, узбережжям прогулювалось багато одеситів, які зацікавились організованим заходом та виявили бажання поспілкуватись з представниками Головного територіального управління юстиції в Одеській області.

Челендж з велосипедами також передбачав пропаганду здорового способу життя та мав заохотити одеситів до активного користування послугами, що надаються органами юстиції Одеської області, а більше всього – до надання безоплатної первинної правової допомоги.

«Громадяни повинні не тільки досконало знати свої права, а також розуміти як саме їх можна реалізувати та правильно захисти у разі порушення» - акцентував увагу керівник   Головного територіального управління юстиції в Одеській області.

Вся прогулянка записана на відео з метою запуску організації подібних заходів у всіх територіальних органах Міністерства юстиції України.

Начальник Головного територіального управління юстиції в Одеській області передав естафету управлінням юстиції Івано-Франківської та Миколаївської областей.

«Я сподіваюсь, що за допомогою таких нових та «модних» форм зацікавлення не лише звичайних громадян, але й самих працівників органів юстиції всієї України, стане можливим розповсюдження головних ідей загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» - зазначив на початку зустрічі з працівниками управління Микола Станіщук.

 Переглянути відповідне відео челенджу можливо за наступними посиланнями:

http://just.odessa.gov.ua/index.php?view=viewvideo&page_id=52

або https://www.youtube.com/watch?v=T5pco9fpY4Q

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


23.03.2017

22.03.2017

21.03.2017

20.03.2017

17.03.2017

16.03.2017