(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Павло Петренко з робочим візитом відвідав Дніпропетровщину, - Мін’юст

23.03.2017

Сьогодні Міністр юстиції Павло Петренко з одноденним робочим візитом відвідав Дніпро та Дніпропетровську область.

Робочий візит очільник Мін'юсту розпочав із відвідування Слобожанського бюро правової допомоги, до якого з моменту відкриття 1 вересня минулого року вже звернулося більше 1000 українців. Міністр провів особистий прийом громадян, в ході якого надав юридичні консультації місцевим мешканцям.

«Фактично для кожного з них наші центри та бюро – єдина можливість відстояти свої права. Адже в окремих випадках за якоюсь дріб’язковою справою простим людям, які не мають коштів на послуги платного адвоката чи юриста, доводиться роками шукати правди в кабінетах чиновників. І, що найстрашніше, не знаходити її. Із запуском повноцінної мережі бюро та центрів правової допомоги держава нарешті почала виконувати одну зі своїх найважливіших функцій – захисту прав громадян», - заявив Міністр юстиції.


У ході поїздки очільник Мін’юсту побував у Дніпропетровському обласному перинатальному центрі, де взяв участь в урочистій церемонії вручення перших документів новонароджених їхнім батькам.


«У 2015 році ми дали старт одній з найбільш затребуваних ініціатив – видачі свідоцтв про народження безпосередньо у пологових. Даний проект дає можливість батькам, не покидаючи медичного закладу, без паперової тяганини отримати перший документ малюка. З минулого року, паралельно з цим проектом, ми дали старт ще одній важливій ініціативі – пілоту з реєстрації місця проживання новонародженого у медичному закладі», - зазначив Міністр юстиції.

Він наголосив: нині в Дніпрі сервіс з реєстрації місця проживання доступний у 7 пологових будинках. Ще 13 пологових надають таку послугу в області. Наразі даною послугою скористалося 199 мешканців Дніпропетровщини. А загалом по Україні сервіс з реєстрації малюка безпосередньо у пологовому став у пригоді майже 2 тисячам пар.

В рамках візиту була проведена презентація Системи електронних торгів арештований майном (СЕТАМ) для представників місцевої влади.

«Перш за все, йдеться про можливість місцевої влади реалізовувати через відкриті онлайн аукціони власні активи та права на користування нерухомим майном чи земельними ділянками. Закликаю представників місцевої влади активно користуватися цим майданчиком для того, щоб показати ще більшу прозорість у своїй роботі й продемонструвати людям, що в українській державі немає місця корупції», - сказав Павло Петренко.

Окрім цього Міністр юстиції взяв участь у шлюбній церемонії в рамках проекту Мін’юсту «Шлюб за добу» та особисто вручив молодятам їх перший спільний документ.


Павло Петренко також зустрівся зі студентами юридичних факультетів вищих навчальних закладів Дніпра та запросив їх на стажування до органів юстиції.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


23.03.2017

22.03.2017

21.03.2017

20.03.2017

17.03.2017

16.03.2017