(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Миколаївщина перейняла естафету челенджу «Я МАЮ ПРАВО»

27.03.2017

Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області підтримало челендж «Я МАЮ ПРАВО!», ініційований Міністерством юстиції України. Працівники управління юстиції перейняли естафету від Головного територіального управління юстиції у Одеській області та обрали для демонстрації право на здоров’я та безпечне довкілля, що є фундаментальним правом людини і громадянина.

Це право означає, насамперед, можливість проживати в такому навколишньому природному середовищі, що не спричиняє школи здоров'ю, можливість користуватись природними благами (дихати чистим повітрям, пити чисту воду тощо). Ознаками безпечного навколишнього природного середовища є стабільність здорового навколишнього середовища, його якість та сприятливість. Але всі ці характеристики є оціночними і потребують конкретизації і визначення.

Саме тому, працівниками управління в ході челенджу «Я МАЮ ПРАВО» було розповсюджено методичні матеріали на відповідну тематику на центральній площі міста Миколаїв.

Громадяни жваво цікавилися проведенням зазначеного заходу, радо приймали участь у обговоренні актуальних проблем екологічного становища України. 

По закінченню заходу, Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області передало естафету челенджу «Я МАЮ ПРАВО» управлінням юстиції Рівненщини та Херсонщини.

Переглянути челендж можна за посиланням - https://www.facebook.com/1619859458264763/videos/1810582985859075/ та на каналі Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області на відео хостингу YouTube.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


27.03.2017

24.03.2017

23.03.2017