(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

НАКАЗ. Про проведення моніторингу реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

05.04.2017

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
03.04.2017 м. Київ № 1089/7

Про проведення моніторингу реєстраційних дій у
Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та
Єдиному державному реєстрі юридичних осіб,
фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

 

Відповідно до статті 371 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», статті 341 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» та Порядку здійснення контролю у сфері державної реєстрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 № 990,

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити перелік державних реєстраторів та суб'єктів державної реєстрації, щодо яких проводиться моніторинг реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, що додається.
  2. Затвердити перелік державних реєстраторів та суб'єктів державної реєстрації, щодо яких проводиться моніторинг реєстраційних дій у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що додається.
  3. Провести моніторинг реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань з дати набрання чинності цим наказом у строк до 01 травня 2017 року.
  4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
  5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра
з питань державної реєстрації                                                    Павло МОРОЗ

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства юстиції України

«03» квітня 2017 року № 1089/7

 

Перелік державних реєстраторів та суб'єктів державної реєстрації,

щодо яких проводиться моніторинг реєстраційних дій

у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

 

  1. Алейніков Микола Володимирович – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу
  2. Бацеля Ольга Валеріївна – державний реєстратор центру надання адміністративних послуг Ананьївської районної державної адміністрації Одеської області
  3. Бондаренко Ростіслав Олександрович  – приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу
  4. Ващенко Віталій Володимирович – приватний нотаріус Київського    

міського нотаріального округу

  1. Вишгородська районна державна адміністрація Київської області
  2. Воробйов Анатолій Олексійович – приватний нотаріус Ананьївського районного нотаріального округу
  3. Департамент адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради
  4. Дідківська Юлія Володимирівна – приватний нотаріус Обухівського

районного нотаріального округу

  1. Димовська Наталія Сергіївна – державний реєстратор Балтської міської ради    Одеської області
  2.  Дубіна Юлія Володимирівна – державний реєстратор філії комунального   

підприємства «Комунально-реєстраційні послуги» Великобугаївської

сільської ради

  1.  Калашнік Дмитро Сергійович – державний реєстратор відділу з надання

адміністративних послуг Лиманської районної державної адміністрації

Одеської області

  1.  Калинушка Оксана Олексіївна – приватний нотаріус Ірпінського

міського нотаріального округу

  1.  Кара Віталій Васильович – приватний нотаріус Київського міського  

нотаріального округу

  1.  Кардаш Яна Олександрівна – приватний нотаріус Запорізького міського

нотаріального округу

  1.  Кіцула Оксана Михайлівна – приватний нотаріус Івано-Франківського

міського нотаріального округу

  1.  Комунальне підприємство «Дніпропетровське міжміське бюро технічної
  2.  
  3.  Комунальне підприємство «Центр реєстрації» Шестірнянської сільської

ради Широківського району

  1.  Копейчиков Іван Володимирович – приватний нотаріус Ірпінського

міського нотаріального округу

  1.  Кретова Наталія Борисівна – приватний нотаріус Дніпровського міського

нотаріального округу

  1.  Левицький Роман Всеволодович – приватний нотаріус Дніпровського

міського нотаріального округу

  1.  Малашова Галина Вікторівна – приватний нотаріус Верхньодніпровського  

      районного нотаріального округу Дніпропетровської області

  1.  Мамай Ірина Володимирівна – приватний нотаріус Київського міського

нотаріального округу

  1.  Меньшикова Кристина Олександрівна  – приватний нотаріус Дніпровського

міського нотаріального округу

  1.  Найда Ольга Іванівна – приватний нотаріус Київського міського

      нотаріального округу

  1.  Незнайко Євген Вікторович – приватний нотаріус Київського міського

нотаріального округу

  1.  Ричка Юлія Олександрівна – приватний нотаріус Дніпровського міського

нотаріального округу

  1.  Скляр Оксана Станіславівна – приватний нотаріус Київського міського

нотаріального округу

  1.  Скляр Олександр Леонідович – приватний нотаріус Київського міського

нотаріального округу

  1.  Соколов Олександр Євгенович – приватний нотаріус Київського міського

нотаріального округу

  1.  Стерницький Сергій Федорович – державний реєстратор Балтської міської

ради Одеської області

  1.  Шишова Ірина Петрівна – приватний нотаріус Київського міського

нотаріального округу

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства юстиції України

«03» квітня 2017 року № 1089/7

 

Перелік державних реєстраторів та суб'єктів державної реєстрації,

щодо яких проводиться моніторинг реєстраційних дій

у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

 

  1. Алейніков Микола Володимирович – приватний нотаріус Київського  міського нотаріального округу
  2. Бацеля Ольга Валеріївна – державний реєстратор центру надання адміністративних послуг Ананьївської районної державної адміністрації Одеської області
  3. Бондаренко Ростіслав Олександрович  – приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу
  4. Ващенко Віталій Володимирович – приватний нотаріус Київського   

міського нотаріального округу

  1. Воробйов Анатолій Олексійович – приватний нотаріус Ананьївського районного нотаріального округу
  2. Дідківська Юлія Володимирівна – приватний нотаріус Обухівського

районного нотаріального округу

  1. Департамент адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради
  2. Димовська Наталія Сергіївна – державний реєстратор Балтської міської ради   

     Одеської області

  1. Дубіна Юлія Володимирівна – державний реєстратор філії комунального      

підприємства «Комунально-реєстраційні послуги» Великобугаївської

     сільської ради

  1.  Калинушка Оксана Олексіївна – приватний нотаріус Ірпінського

      міського нотаріального округу

  1.  Кара Віталій Васильович – приватний нотаріус Київського міського

нотаріального округу

  1.  Кардаш Яна Олександрівна – приватний нотаріус Запорізького міського  

нотаріального округу

  1.  Калашнік Дмитро Сергійович – державний реєстратор відділу з надання

адміністративних послуг Лиманської районної державної адміністрації

Одеської області

  1.  Кіцула Оксана Михайлівна – приватний нотаріус Івано-Франківського

міського нотаріального округу

  1.  Комунальне підприємство «Дніпропетровське міжміське бюро технічної
  2.  
  3.  Мамай Ірина Володимирівна – приватний нотаріус Київського міського

нотаріального округу

  1.  Меньшикова Кристина Олександрівна  – приватний нотаріус Дніпровського

міського нотаріального округу

  1.  Найда Ольга Іванівна – приватний нотаріус Київського міського

нотаріального округу

  1.  Ричка Юлія Олександрівна – приватний нотаріус Дніпровського міського

нотаріального округу

  1.  Скляр Оксана Станіславівна – приватний нотаріус Київського міського

нотаріального округу

  1.  Скляр Олександр Леонідович – приватний нотаріус Київського міського

нотаріального округу

  1.  Соколов Олександр Євгенович – приватний нотаріус Київського міського

нотаріального округу

  1.  Шишова Ірина Петрівна – приватний нотаріус Київського міського

нотаріального округу

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


05.04.2017

04.04.2017

31.03.2017