(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

За рік роботи проекту Мін’юсту «Lingva.Skills» бажання вивчити англійську висловили понад 2 мільйони українців, - Павло Петренко

21.04.2017

Понад 2 мільйони українців висловили бажання вивчити англійську мову за допомогою проекту Міністерства юстиції «Lingva.Skills». Про це сьогодні в ході прес-конференції повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

«Рівно рік тому ми дали старт цьому проекту з розрахунку на те, що українці матимуть більше можливостей для спілкування. 60 тисяч громадян зараз проходять курс навчання. 2 мільйони українців подали заявки для того, щоб навчатися за цією програмою. Проект дійсно став національним», - наголосив очільник Мін’юсту.

Він також зауважив, що вивчення англійської мови є дуже важливим інструментом спілкування зі світом.

«Це не просто можливість для українських громадян одразу після введення безвізового режиму подорожувати Європою, а й шанс вільно спілкуватися з друзями в інших країнах, навчатися та пізнавати цей світ», - сказав Міністр юстиції.

При цьому він поінформував присутніх, що розробники системи мають амбітні плани з розробки курсів навчання для тих українців, які мають більш високий рівень знань, запровадити різноманітні професійні блоки та дати старт вивченню за розробленою системою інших іноземних мов.

«З 2019 року знання англійської мови буде однією з вимог для номінування на державну службу. Цей проект є не лише соціально важливим, а й дасть можливість молоді, яка хоче працювати на державній службі, вже почати підготовку», - зауважив Павло Петренко.

Керівник ГТУЮ в Києві Станіслав Куценко у свою чергу наголосив, що проект виходить на міжнародну орбіту.

«Уряди Казахстану та Грузії зацікавилися у запровадженні в себе навчання за даною системою. Це справжній український інноваційний проект, який виходить на міжнародну орбіту і є нашим інтелектуальним продуктом, який Україна може експортувати», - сказав він.

На його переконання, проект матиме велике практичне значення для українців.

«Зараз, коли скасовується безвізовий режим, спілкування з представниками інших держав стане звичайною потребою для наших громадян. І це спілкування буде проходити англійською мовою. Міністерство юстиції зробило великий вклад, щоб українці долали всі бар’єри», - додав Станіслав Куценко.

За словами методолога проекту «Lingva.Skills» Віталія Зубкова, система створена для того, щоб вона тренувала користувачів, вказуючи на їхні помилки, а не просто давала знання.

«Аналогів нашій системі, яка базується на перекладі і забезпечує таке тренування, не існує. Для нас це можливість безкоштовно отримати якісні знання. Система тренує вміння активно користуватися структурами англійської мови. Центральна ідея продукту – ми хочемо, щоб ви не перекладали з української на англійську, ми хочемо, щоб ви користувалися існуючими в англійській мові структурами і робили це вільно й швидко», - заявив розробник проекту.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


21.04.2017

20.04.2017

19.04.2017

18.04.2017

16.04.2017

14.04.2017

13.04.2017

12.04.2017

11.04.2017

10.04.2017