(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

У Харкові пройшов круглий стіл «Дотримання та захист права на доступ до публічної інформації»

04.05.2017

28 квітня 2017 року за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого пройшов круглий стіл на тему:«Дотримання та захист права на доступ до публічної інформації».

У заході взяли участь ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Тацій В.Я., Уповноважений Верховної ради України з прав людини Лутковська В.В., заступник голови Вищого адміністративного суду України Смокович М.І.

Від Головного територіального управління юстиції у Харківській області була присутня перший заступник начальника Левченко І.В.

В ході проведення заходу з доповіддю «Загальний стан дотримання права на доступ до публічної інформації» та «Завдання Уповноваженого ВРУ з прав людини в частості контролю за додержанням законодавства у сфері доступу до публічної інформації. Взаємодія з громадськістю: від конфронтації до спільної дії» виступила Уповноважений Верховної ради України з прав людини Лутковська В.В.

З питання «Судова практика в сфері захисту права на доступ до публічної інформації» доповіла заступник голови Вищого адміністративного суду України Смокович М.І.

Учасники круглого столу отримали вичерпні відповіді з актуальних питань щодо застосування Закону України «Про доступ до публічної інформації».

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


04.05.2017

03.05.2017

28.04.2017