(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

ПРИВІТАННЯ МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ З ДНЕМ ПАМ`ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

08.05.2017

Дорогі українці!
Сьогодні разом з усім світом ми відзначаємо День пам’яті та примирення.
Саме в цей день було прийнято акт про капітуляцію гітлерівської армії, який став символом перемоги над нацистською ідеологією.
На жаль, уроки тієї війни були засвоєні не всіма. Сьогодні українським воякам так само як і в роки Другої світової доводиться боронити свою Батьківщину від зазіхань агресора.
Історія неодноразово демонструвала, що світ здатен об’єднатися навколо ідеї миру й дати відсіч агресору. Тому ми не маємо сумнівів, що доля нинішніх диктаторів матиме такий самий фінал, як у 1945-му.
За нами правда, а з нами Господь!

Щиро,

Міністр юстиції


Павло ПЕТРЕНКО

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


08.05.2017

04.05.2017

03.05.2017

28.04.2017