(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

З нагоди відзначення Дня матері у закладах охорони здоров'я Волині відбулися урочисті заходи — вручення матерям свідоцтв про народження дітей

15.05.2017

За ініціативи начальника Головного територіального управління юстиції в області та з нагоди відзначення на Волині Дня матері  з 12 по 14 травня у закладах охорони здоров'я — пологових будинках області відбулися урочисті заходи — вручення матерям свідоцтв про народження дітей.  

13 травня у Луцькому клінічному пологовому будинку в урочистій обстановці  начальник ГТУЮ Валентин Кухарик, його заступник з питань державної реєстрації Ольга Семенюк, начальник Луцького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Тамара Калинович привітали і офіційно вручили шістьом мамам свідоцтва про народження дітей, які народилися напередодні Дня матері.

Зазначимо, що новий сервіс Міністерства юстиції та територіального управління юстиції щодо видачі свідоцтва безпосередньо у пологових будинках - закладах охорони здоров'я активно реалізовується в області з листопада 2015.

Нині таку послугу в області  надають 14 територіальних відділів ДРАЦСу.  На сьогоднішній день в області уже видано 4640 свідоцтв, з них  1417 - у 2017 році.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


15.05.2017

13.05.2017

12.05.2017

11.05.2017