(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

НАПЕРЕДОДНІ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СІМ`Ї 5 ПАР СУМЧАН СТВОРИЛИ СІМ`Ї

15.05.2017

13 травня, напередодні Міжнародного дня сім`ї, завдяки проекту «Шлюб за добу» 5 пар сумчан стали на весільний рушник і обмінялися обручками у Сумському обласному академічному театрі імені М.С. Щепкіна.

Свідоцтва про шлюб, квіти та подарунки молодим сім’ям вручила  начальник  Головного територіального управління юстиції у Сумській області Ірина Свистун.

Ірина Свистун звертаючись до подружніх пар та вручаючи їм букети квітів і символічні подарунки, побажала молодим вірності, кохання, миру, непохитного родинного спокою,  щоб місце цієї урочистої і дуже відповідальної події надихнуло молодих на написання прекрасного сценарію спільного життя.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


15.05.2017

13.05.2017

12.05.2017

11.05.2017