(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Команда Академії ДПтС здобула перемогу у Чемпіонаті України з волейболу

16.05.2017

14 травня закінчився Чемпіонат України з волейболу серед чоловічих команд другої ліги сезону 2016-2017 років.

У цьому році в Чемпіонаті брали участь 11 команд, а саме: «Обленерго» (м.Кропивницький), «Фаворит» (с. Нижнє Селище, Закарпатської обл.), «Сокіл» (м.Іршава, Закарпатської обл.), «Азимут-Петрово» (смт. Петрово  Кіровоградська обл.), СК «Прибилів» (с. Прибилів, Івано-Франківська обл.), «ДВУФК-Дніпро» (м. Дніпро), «ДЮСШ-Орбіта» (м. Запоріжжя), «Академія -ДПтС» (м. Чернігів), «Покровськ» (м. Покровськ Донецької обл.), ВК«Рокосово» (с. Рокосово Закарпатської обл.), «Бахмут» (м. Бахмут  Донецької обл.).

Усі команди були розподілені на три групи - «А», «Б», «В». Збірна команда Академії Державної пенітенціарної служби потрапила в групу «Б» разом з командами «Обленерго» (м. Кропивницький) та «Азимут-Петрово» (смт. Петрово Кіровоградської обл.). Посівши в групі перше місце, команда «Академія - ДПтС» потрапила до фінальної частини змагань.

З 12 по 14 травня в місті Тлумачі Івано-Франківської області відбувся фінальний тур Чемпіонату, в якому взяли участь команди «Академія ДПтС» м. Чернігів, ВК «Фаворит» Закарпатської області, ВК «Покровськ» Донецької області та СК «Прибилів» Івано-Франківської області.

Команди змагались між собою за коруговою системою. Бронзові нагороди Чемпіонату здобув СК «Прибилів», другими були спортсмени з Донеччини, а чемпіоном України стала команда «Академії ДПтС» з Чернігова.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


16.05.2017

15.05.2017

13.05.2017

12.05.2017