(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Нагороджені кращі юні правознавці Хмельницької області

18.05.2017

18 травня, символічно до Дня вишиванки, за ініціативи Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області та Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, проведено правову вікторину для школярів-десятикласників загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області.

Конкурс проходив у декілька етапів: І - це подача заявок учнями та визначення кращих шляхом проведення попереднього засідання журі; ІІ – це змагання серед школярів.

Кращих серед кращих оцінювало компетентне журі: Худняк Віктор Анатолійович – начальник Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області(голова конкурсної комісії); Давидчук Зоряна Юріївна – начальник управління реєстрації нормативно-правових актів,  правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області; Поліщук Ольга Володимирівна – головний спеціаліст відділу професійної освіти та виховної роботи управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації; З привітальним словом та найкращими побажаннями до усіх конкурсантів звернувся Віктор Худняк:  «Сьогодні професія юриста є престижною та охоплює широкий спектр спеціальностей: від адвоката до судді, від прокурора до нотаріуса. Сподіваюся, що лави спеціалістів у галузі права зовсім скоро поповняться наполегливою, цілеспрямованою, амбіційною та розумною молоддю».

Правова вікторина проводилася у формі гри, що включала в себе різні конкурси: правовий кросворд, фотозапитання,  пантоміма тощо.

За результатами пройдених етапів у фінал потрапило 3 учасники, які і позмагалися за статус «Юний правознавець».

Після тривалої боротьби між фіналістами місця розподілилися таким чином:

І місце – Попова Ярослава, учениця Шепетівського НВК №1; ІІ місце – Музика Вероніка, учениця Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ст.»; ІІІ місце – Постанюк Марина, учениця Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.

За високі досягнення конкурсанти були нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів відповідно та цінними подарунками.

Також, подяками були відзначені півфіналісти вікторини: Кучерук Вікторія, учениця Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Мейко Ольга Юріївна, учениця СЗОШ №27 ім. Д.Іваха.

Вітаємо переможців! Бажаємо натхнення та наполегливості у здобутті нових вершин!

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


18.05.2017

17.05.2017

16.05.2017

15.05.2017

13.05.2017

12.05.2017