(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Павло Петренко відкрив у Києві «Сквер закоханих» та вручив свідоцтва про шлюб першій родині, яка одружилася на новій локації, - Мін’юст

19.05.2017

Сьогодні Міністр юстиції взяв участь у висадці дерев та відкрив «Сквер закоханих», який з’явився поруч з відділом реєстрації актів цивільного стану Дарницького району столиці.

«Для мене велика честь, що сьогодні спільно з місцевою владою ми відкриваємо «Сквер закоханих». Ми відходимо від радянської бюрократії і переходимо до нових процедур, які дають можливість забезпечити комфортними послугами кожного українця», - зазначив очільник Мін’юсту.

«Це перша нова локація під відкритим небом. Її створення є спільною ініціативою місцевої громади, місцевої влади і Міністерства юстиції. Я переконаний, що «Сквер кохання» має стати одним із символів Києва, де буде створено багато українських сімей», - додав Міністр юстиції.

При цьому він зазначив, що повне завершення облаштування скверу завершиться в липні. Тоді всі бажаючі зможуть взяти тут шлюб. Сьогодні ж Міністр юстиції провів у сквері першу виїзну церемонію та вручив перші спільні документи подружжю Миколи та Олександри Климашів.

«Бажаю щасливо прожити це життя разом та народити купу діточок. Ми так само готові без бюрократії та черг видавати молодим свідоцтва про народження. Кохайтеся, одружуйтеся, народжуйте! А про папери подбає Мін’юст!», - побажав молодятам Павло Петренко.

Він поінформував присутніх, що Міністерство юстиції вже кілька років прибирає всі бюрократичні процедури в сферах, які стосуються кожного українця: народження, укладення шлюбу, реєстрація бізнесу чи нерухомості.

«Тільки за минулий рік понад 8 тисяч українських пар скористалися нашою послугою «Шлюб за добу». Це сервіс, який дає можливість створити сім’ю без бюрократії за новою спрощеною процедурою. На сьогоднішній день 35 міст України, починаючи від прифронтових міст Донбасу і закінчуючи селищами на Закарпатті, долучилися до цього проекту. Понад 8 тисяч пар одружилися без бюрократії і радянської тяганини, яка були символом весілля за старими стандартами», - наголосив очільник Мін’юсту.

За словами начальник Головного територіального управління юстиції у Києві Станіслава Куценка, Дарницький відділ державної реєстрації актів цивільного стану має стати новим лівобережним центром реєстрації шлюбів у Києві.

«Вірю, що понад мільйон осіб, які проживають на лівому березі активно користуватимуться цим сервісом», - зазначив керівник столичної юстиції.

Заступник голови Дарницької райдержадміністрації Петро Захарченко у свою чергу подякував Мін’юсту за спільну реалізацію ініціативи.

«Я дуже радий, що добрі справи народжуються на території нашого району. Я за партнерство з державними установами та організаціями у вирішенні питань в інтересах мешканців», - сказав він.

ІНШІ НОВИНИ МІНІСТЕРСТВА


19.05.2017

18.05.2017

17.05.2017

16.05.2017

15.05.2017

13.05.2017

12.05.2017