(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Змагання з пляжного волейболу за участю команди Міністерства юстиції України в рамках VIII Спартакіади працівників міністерств, органів виконавчої влади та відомств (5-6 червня 2004 року)

Під час зустрічі міністрів юстиції шведською стороною було запропоновано для обговорення тематику відносин між Україною та Європейським Союзом. Зустріч відбулася в рамках державного візиту Короля Швеції Карла XVI Густава та Королеви Сильвії до України.

Команда Міністерства юстиції України

Капітан мін`юстівської команди - начальник управління взаємодії з територіальними органами юстиції Владислав Калінніков

У ході змагань

У ході змагань

У ході змагань

У ході змагань

У ході змагань

У ході змагань

У ході змагань

Переможець замагань по кросу (22 травня 2004 року), член волейбольної команди Мін`юсту - Водолазький Петро Іванович