(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Зустріч Міністра юстиції України Олександра Лавриновича з директором Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові Лукою Барбоне (5 лютого 2003 року)

До конкурсу були допущені підприємства як державної, так і приватної форми власності. Серед претендентів сім переможців минулорічних тендерів, а також 12 новачків. Право на реалізацію майна компанії-переможці отримають до кінця 2009 – початку 2010 року.

Під час зустрічі

Під час зустрічі

"Під час зустрічі"

Директор Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові Лука Барбоне

Міністр юстиції України Олександр Лавринович

Міністр юстиції України Олександр Лавринович

Міністр юстиції України Олександр Лавринович

Під час зустрічі

Під час зустрічі

Під час зустрічі