(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Обговорення експертів Ради Європи з Міністром юстиції України Олександром Лавриновичем питань свободи слова та інформації в Україні. (19 листопада 2002 р.)

Конференція відбувається в рамках загальноукраїнської акції «Тиждень права», що триває 8-12 грудня 2008 року. Метою конференції є обговорення питань щодо розвитку й вдосконалення Вищої юридичної школи України. За результатами роботи передбачається прийняття резолюції конференції й звернення до відповідних державних органів.

Експерти Ради Європи Кароль Якубовіч (перший ліворуч), Девід Андерсен (третій зліва), Катрін Мафучі-Хагель (перша праворуч)

Міністр юстиції Олександр Лавринович знайомиться з "темниками", наданими експертами Ради Європи

Під час зустрічі

Під час зустрічі

Під час зустрічі