(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Проблеми конституційної реформи обговорені 18 жовтня 2002 року на Зборах Світового Конгресу українських юристів

У ході засідання були підбиті підсумки діяльності Громадської ради у році, що минає. Зокрема, протягом 2008 року здійснювалася робота щодо моніторингу дотримання прав людини при відбуванні покарань, розгляду заяв, скарг та листів засуджених осіб та надання їм правової допомоги тощо.

Народний депутат Леонід Грач

Директор Інституту політології Іван Курас

Міністр юстиції Олександр Лавринович, віце-президент СКУЮ Микола Оніщук, президент Світового Конгресу українських юристів (СКУЮ) Валерій Євдокимов.

 

 

Ігор Приянчук - міністр юстиції Молодіжного уряду