(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Фотоальбом

Фоторепортажі

На семінарі “Конституційно-правові проблеми українського державотворення”. (17 грудня 2002 р.)

Міністр юстиції України зустрівся з представниками Парламентської Асамблеї Ради Європи у справі Гонгадзе. (13 грудня 2002 р.)

Обговорення експертів Ради Європи з Міністром юстиції України Олександром Лавриновичем питань свободи слова та інформації в Україні. (19 листопада 2002 р.)

Всеукраїнська міжвідомча координаційно-методична рада з правової освіти населення (1 листопада 2002 р.)

На V з'їзді суддів України (24.10.02)

Проблеми конституційної реформи обговорені 18 жовтня 2002 року на Зборах Світового Конгресу українських юристів

Презентація реєстру (8.10.2002)

Прийом Президента України на честь Дня юриста (8 жовтня 2002 року)

13 вересня відбулася урядова 'гаряча лінія' за участю Міністра юстиції України