(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Фотоальбом

Фоторепортажі

Засідання Всеукраїнської міжвідомчої координаційно-методичної Ради з питань правової освіти населення (17 жовтня 2003 року, м. Луганськ)

Робочий візит Міністра юстиції України Олександра Лавриновича до Відня (Австрія). 15-17 вересня 2003 року

День України в рамках 10-ї сесії Конгресу місцевих і регіональних влад Європи (20-22 травня 2003 р.)

Засідання Підкомітету з питань митниці, транскордонного співробітництва, боротьби з нелегальною міграцією, відмиванням грошей та наркобізнесом Комітету з питань співробітництва між Україною та Європейським Союзом (5 березня 2003 року)

Зустріч Міністра юстиції України Олександра Лавриновича з Надзвичайним і Повноважним Послом Польщі в Україні Мареком Зюлковскі (27 лютого 2003 року)

Розширена Колегія Міністерства юстиції України за підсумками роботи у 2002 році (21 лютого 2003 року)

10-та річниця запровадження в Україні державної реєстрації нормативно-правових актів (10 лютого 2003 р.)

Зустріч Міністра юстиції України Олександра Лавриновича з директором Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові Лукою Барбоне (5 лютого 2003 року)

Зустріч Міністра юстиції України О.В. Лавриновича з делегацією Представництва ЮНІСЕФ в Україні. (20 січня 2003 р.)