(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>
Міністр юстиції України Петренко Павло Дмитрович
Петренко Павло Дмитрович
Міністр юстиції України

Фотоальбом

Фоторепортажі

ФОТОРЕПОРТАЖ. Участь Міністра юстиції України Павла Петренка у засіданні Кабінету Міністрів України. Київ. 24 грудня 2014 року.

ФОТОРЕПОРТАЖ. Міністр юстиції України Павло Петренко взяв участь у відкритій дискусії «Бізнес-влада», організованої Європейською Бізнес Асоціацією. Київ. 18 грудня 2014 року.

ФОТОРЕПОРТАЖ. Семінар на тему: «Правові засоби захисту інтересів держави Україна у зв’язку з агресією Російської Федерації на Сході України та анексією Криму» за участі Міністра юстиції України Павла Петренка. Київ. 18 грудня 2014 року.

ФОТОРЕПОРТАЖ. Брифінг в Кабінеті Міністрів України щодо стану проведення люстраційної перевірки за участі радника Міністра юстиції України, народного депутата Ігоря Алексєєва, директора Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяни Козаченко та представника Громадського люстраційного комітету Карла Волоха. Київ. 16 грудня 2014 року.

ФОТОРЕПОРТАЖ. Під час засідання круглого столу у Мін’юсті на тему: «Відкриття майнових реєстрів – механізми реалізації урядових ініціатив». Київ. 12 грудня 2014 року.

ФОТОРЕПОРТАЖ. Брифінг в КМ України щодо розробки проекту Національної стратегії у сфері прав людини за участі Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Наталії Севостьянової, заступника Голови Комітету з питань прав людини, нацменшин і міжнародних відносин парламенту Георгія Логвинського, виконавчого директора Української Гельсінської спілки з прав людини Аркадія Бущенка. Київ. 10 грудня 2014 року.

ФОТОРЕПОРТАЖ. Брифінг у Кабінеті Міністрів України за участі народного депутата України, радника міністра юстиції Ігоря Алексєєва, заступника Голови Національної асоціації адвокатів України Валентина Гвоздія на тему посилення гарантій адвокатської діяльності. Київ. 8 грудня 2014 року.

ФОТОРЕПОРТАЖ. Брифінг Міністра юстиції Павла Петренка, директора Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяни Козаченко та представника Громадського люстраційного комітету Карла Волоха в Кабінеті Міністрів України. Київ. 5 грудня 2014 року.

Зустріч Міністра юстиції України Павла Петренка з представниками Парламентської асамблеї Ради Європи. Київ. 25 листопада 2014