(044) 486–71–56 – Пряма телефонна лінія для допомоги жителям Автономної Республіки Крим, Донецької, Луганської областей та з питань діяльності Міністерства юстиції і підпорядкованих органів.         0–800–213–103 – телефонний номер системи безоплатної правової допомоги для людей, які зазнали кримінального або адміністративного переслідування. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.         «Гаряча» телефонна лінія для працівників органів юстиції АР Крим. Звертатися можна за телефоном: (044) 486-71-56.         До уваги неурядових організацій, вищих навчальних закладів та інших установ! Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини розроблено анкету для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України, та методичні рекомендації для її заповнення.         До уваги осіб, які бажають звернутися до Європейського суду з прав людини! У зв'язку зі змінами, внесеними до Правила 47 Регламенту Європейського суду з прав людини, з 01 січня 2016 року було оновлено формуляр заяви та пояснювальну нотатку для його заповнення. З вказаними документами Ви можете ознайомитись у рубриці «Захист інтересів держави в Європейському суді» на офіційному сайті Міністерства юстиції України
Розпочав роботу новий сайт Міністерства юстиції України >>

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Інформація станом на 27.12.2016 року

Міністерство юстиції України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Конкурс на посади державної служби апарату Міністерства юстиції України

Конкурс на керівні посади Головних територіальних управлінь юстиції

Конкурс на керівні посади міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації

Конкурс на посади категорії «Б» і «В» міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації

Бланки (заяви,Особова карта державного службовця,декларація)

НАКАЗ. Створено конкурсну комісію Мін`юсту на зайняття вакантних посад державної служби окремих категорій

        ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ

          Результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» і «В» апарату Міністерства юстиції України та категорії «Б» міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України (наказ Міністерства юстиції від 02.12.2016 № 5380/к):

          Найменування посади

          Кандидат

          Результати

          (загальна сума балів)

          Примітки

          1

          Заступник начальника відділу антикорупційної експертизи Управління кримінальної юстиції Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки

          Бойко Людмила Павлівна

          23

          переможець конкурсу

          2

          Головний спеціаліста відділу антикорупційної експертизи Управління кримінальної юстиції Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки (2 вакантні посади)

          Соловйова Аліна Миколаївна

          7

          переможець конкурсу

          3

          Головний спеціаліст відділу кримінальної юстиції Управління кримінальної юстиції Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки

          Шевченко Олексій Олексійович

          8

          переможець конкурсу

          Цивінський Ігор Володимирович

          6

          другий за результатами конкурсу кандидат

          4

          Заступник начальника відділу з питань діяльності правоохоронних органів Управління національної безпеки Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки

          Демяненко Олена Володимирівна

          22,6

          переможець конкурсу

          Комісією не визначено кандидатів на зайняття вакантних посад:

          начальника Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції;

          першого заступника начальника Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції;

          заступника директора департаменту - начальника Управління кримінальної юстиції Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки.

          Результати конкурсу на зайняття вакантних посад
          державної служби категорії «Б» і «В» апарату Міністерства юстиції України та категорії «Б» територіальних органів юстиції, призначення яких здійснюється Державним секретарем Міністерства, проведеного відповідно до наказів Міністерства юстиції від 21.11.2016 № 5283/к  та від 22.11.2016 № 5287/к:

          Найменування посади

          Кандидат

          Результати

          (загальна сума балів)

          Примітки

          1

          заступник начальника відділу правової експертизи міжнародних договорів Управління правової експертизи міжнародних договорів та міжнародного співробітництва Департаменту міжнародного права

          Селютіна Олена Олександрівна

          20

          переможець конкурсу

          2

          головний спеціаліст відділу правового забезпечення міжнародного фінансово-економічного співробітництва Управління правової експертизи міжнародних договорів та міжнародного співробітництва Департаменту міжнародного права

           

          Малета Світлана Олегівна

          8

          переможець конкурсу

          3

          провідний спеціаліст відділу реєстрації, акредитації засвідчувальних центрів, центрів сертифікації ключів та переакредитації акредитованих центрів сертифікації ключів Департаменту державної реєстрації та нотаріату

          Гончаренко Ростислав Анатолійович

          8

          переможець конкурсу

          4

          заступник директора Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку

          Шевченко Оксана Володимирівна

          26

          переможець конкурсу

          5

          головний спеціаліст відділу представництва інтересів Міністерства юстиції в судах України Управління представництва інтересів держави в судах України Департаменту з питань судової роботи та банкрутства

          Таран Анна Сергіївна

          8

          переможець конкурсу

          Шилов Сергій Володимирович

          5,9

          другий за результатами конкурсу кандидат

          6

          головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення діяльності керівництва Міністерства Адміністративно-господарського департаменту

          Таран Ірина Євгеніївна

          8

          переможець конкурсу

          7

          заступник начальника відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби

          Ярушевська Ірина Ігорівна

          21,7

          переможець конкурсу

          8

          перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції в Одеській області

          Чердинцев

          Юрій Герасимович 

          24,6

          переможець конкурсу

          Івановський Віктор Віталійович

          19,6

          другий за результатами конкурсу кандидат

          9

          заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Херсонській області

          Тюпляєв

          Ярослав Геннадійович

          25,1

          переможець конкурсу

          Третьяков Сергій Юрійович

          23,6

          другий за результатами конкурсу кандидат

          Комісією не визначено кандидатів на зайняття вакантних посад:

          головного спеціаліста відділу планування та фінансування видатків органів виконавчої влади Управління планування та фінансування видатків органів та установ юстиції Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку (за строковим трудовим договором, на час відсутності основного працівника);

          начальника Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.

          Результати конкурсу на зайняття вакантних посад

          державної служби категорії «Б» і «В» апарату Міністерства юстиції України та категорії «Б» територіальних органів юстиції, призначення яких здійснюється Державним секретарем Міністерства, проведеного відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 15.11.2016 № 5199/к.

          Найменування посади

          Кандидат

          Результати
          (загальна сума балів)

          Примітки

          1

          головний спеціаліст відділу контролю Управління контролю за діяльністю органів державної виконавчої служби Департаменту державної виконавчої служби  (2 вакантні посади, за строковим трудовим договором)

          Пацюк Катерина Іванівна

          8

          переможець конкурсу

          Гіруштін Владислав Юрійович

          7,5

          переможець конкурсу

          2

          головний спеціаліст відділу організації виробничої діяльності Управління організації діяльності державних підприємств Департаменту ресурсного забезпечення Державної кримінально-виконавчої служби України

          Кот Тетяна Миколаївна

          8

          переможець конкурсу

          Павличенко Ольга Володимирівна

          6,75

          друга  за результатами конкурсу кандидат

          3

          головний спеціаліст відділу організації та аналізу фінансово-економічної діяльності підприємств Управління організації діяльності державних підприємств Департаменту ресурсного забезпечення Державної кримінально-виконавчої служби України

          Шевчук Наталія Олександрівна

          7

          переможець конкурсу

          Басанець Ірина Вікторівна

          5,75

          друга  за результатами конкурсу кандидат

          4

          заступник директора департаменту - начальник відділу аудиту ефективності, фінансового аудиту та аудиту відповідності у системі органів юстиції Департаменту внутрішнього аудиту

          Власова Ірина Анатоліївна

          21,5

          переможець конкурсу

          Беррі Юлія Вікторівна

          21

          друга  за результатами конкурсу кандидат

          5

          начальник відділу моніторингу та звітності Департаменту внутрішнього аудиту

          Шапка Світлана Віталіївна

          20

          переможець конкурсу

          6

          головний спеціаліста відділу аудиту ефективності, фінансового аудиту та аудиту відповідності у системі органів юстиції Департаменту внутрішнього аудиту

          Ансімова Світлана Вікторівна

          7,25

          переможець конкурсу

          7

          провідний спеціаліст  відділу методологічного забезпечення діяльності з внутрішнього аудиту Департаменту внутрішнього аудиту

          Яценко Ілона Леонідівна

          7,25

          переможець конкурсу

           

          На зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу аудиту ефективності, фінансового аудиту та аудиту відповідності у системі кримінально-виконавчої служби та пробації Департаменту внутрішнього аудиту (2 вакантні посади) не надійшло жодної заяви.

          Конкурсною комісією не визначено переможця на посаду головного спеціаліста відділу методологічного забезпечення діяльності з внутрішнього аудиту Департаменту внутрішнього.

          Результати конкурсу на зайняття вакантних посад
          державної служби категорії «Б» і «В» апарату Міністерства юстиції України та категорії «Б» територіальних органів юстиції, призначення яких здійснюється Державним секретарем Міністерства, проведеного відповідно до наказуМіністерства юстиції України від 07.11.2016 № 5073/к, 5074/к:

          Найменування посади

          Кандидат

          Результати

          (загальна сума балів)

          Примітки

          1

          начальник Управління реєстрації громадських формувань, друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств Департаменту державної реєстрації та нотаріату

          Назаров Дмитро Миколайович

          22,4

          переможець конкурсу

          Юрчук

          Юрій

          Леонідович

          17,8

          другий за результатами конкурсу кандидат

          2

          головний спеціаліст сектору правового забезпечення Департаменту державної реєстрації та нотаріату

          Шевченко Оксана Сергіївна

          8

          переможець конкурсу

          3

          заступник начальника відділу законопроектування з питань конституційного законодавства та державного будівництва Управління конституційного та адміністративного законодавства Департаменту публічного права

          Язловицька –Михайлова

          Ольга Володимирівна

          20

          переможець конкурсу

          4

          заступник начальника відділу з питань місцевого самоврядування та адміністративно – територіального устрою Управління конституційного та адміністративного законодавства Департаменту публічного права

          Мавріна Олена Вікторівна

          20

          переможець конкурсу

          5

          головний спеціаліст відділу з питань діяльності органів державної влади та державного управління Управління конституційного та адміністративного законодавства Департаменту публічного права

          Ворон Євген Миколайович

          8

          переможець конкурсу

          6

          головний спеціаліст відділу законопроектування з питань конституційного законодавства та державного будівництва Управління конституційного та адміністративного законодавства Департаменту публічного права

          Фаримець Ярослав Олегович

          8

          переможець конкурсу

          7

          провідний спеціаліст відділу з питань діяльності органів державної влади та державного управління Управління конституційного та адміністративного законодавства Департаменту публічного права

          Шкарупа Сергій Сергійович

          5,5

          переможець конкурсу

          8

          провідний спеціаліст відділу з питань гуманітарного законодавства Управління соціального, трудового та гуманітарного законодавства Департаменту публічного права  (за строковим трудовим договором)

          Івахненко Анастасія Сергіївна

          4,25

          переможець конкурсу

          9

          провідний спеціаліст відділу з питань соціального захисту Управління соціального, трудового та гуманітарного законодавства Департаменту публічного права ( за строковим трудовим договором)

          Козирацька Діана Ігорівна

          5

          переможець конкурсу

          10

          головний спеціаліст сектору захисту інформації Адміністративно – господарського департаменту

          Мойсак Юрій

          Миколайович

          8

          переможець конкурсу

          Комісією не визначено кандидата на зайняття вакантної посади заступника начальника управління – начальника відділу представництва інтересів Міністерства юстиції в судах України Управління представництва інтересів держави в судах України Департаменту з питань судової роботи та банкрутства.

          Результати конкурсу на зайняття вакантних посад
          державної служби категорії «Б» і «В» апарату Міністерства юстиції України та категорії «Б» територіальних органів юстиції, призначення яких здійснюється Державним секретарем Міністерства, проведеного відповідно до наказів Міністерства юстиції України від 28.10.2016 № 5000/к та від 31.10.2016 № 5031/к:

          Найменування посади

          Кандидат

          Результати
          (загальна сума балів)

          Примітки

          1

          головний спеціаліст відділу розгляду звернень та надання публічної інформації Управління розгляду звернень та організації роботи Департаменту державної виконавчої служби (за строковим трудовим договором, на період відсутності основного працівника)

          Савіна Тамара Іванівна

          8

          переможець конкурсу

          2

          провідний спеціаліст відділу представництва держави в цивільних справах Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

          Литинська Тетяна Михайлівна

          7,75

          переможець конкурсу

          3

          провідний спеціаліст відділу представництва держави в кримінальних справах Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

          Стретович Андрій Володимирович

          6,75

          переможець конкурсу

          4

           провідний спеціаліст відділу координації виконання рішень Європейського суду з прав людини Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини (за строковим трудовим договором, на період відсутності основного працівника)

          Рішко Мар’яна Михайлівна

          7,5

          переможець конкурсу

          5

          головний спеціаліст експертно-методичного відділу Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

          Костінська Валерія Феліксівна

          6,75

          переможець конкурсу

          6

          головний спеціаліст експертно-методичного відділу Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини (за строковим трудовим договором, на період відсутності основного працівника)

          Писаренко Олена Михайлівна

          7,5

          переможець конкурсу

          Подорожко Анатолій Володимирович

          6

          другий за результатами конкурсу кандидат

          7

          провідний спеціаліст експертно-методичного відділу Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

          Мирошніченко

          Віта Юріївна

          7,25

          переможець конкурсу

          8

          начальник відділу взаємодії з Комітетом міністрів Ради Європи Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

          Мігалчан Аліса-Тетяна Іванівна

          20

          переможець конкурсу

          9

          провідний спеціаліст відділу представництва держави в міждержавних справах Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

          Коломієць Оксана Миколаївна

          6,75

          переможець конкурсу

          10

          провідний спеціаліст сектору представництва держави у справах в рамках пілотного рішення Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

          Мартинюк Марія Іванівна

          7,75

          переможець конкурсу

          11

          головного спеціаліста відділу кримінальної юстиції Управління кримінальної юстиції Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки

           

          Стадник Дмитро Миколайович

          7

          переможець конкурсу

          Білоконь Катерина Володимирівна

          5,75

          другий за результатами конкурсу кандидат

          12

          головного спеціаліста відділу альтернативних покарань та пробаційного нагляду Управління організації діяльності пробації Департаменту пробації              (4 вакантні посади)                

          Дейнега Наталія Олександрівна

          8

          переможець конкурсу

          Рослова Валентина Володимирівна

          8

          переможець конкурсу

          Мазуревич Тетяна Василівна

          7,75

          переможець конкурсу

          Тимошечкін  Дмитро Володимирович

          7

          переможець конкурсу

          13

          головний спеціаліст відділу пробаційних программ Управління організації діяльності пробації Департаменту пробації              (3 вакантні посади)

          Пікож Євген Петрович

          7

          переможець конкурсу

          Сабадош Любов Іванівна

          6,75

          переможець конкурсу

          Басанець Ірина Вікторівна

          6,25

          переможець конкурсу

          14

          головний спеціаліст відділу досудових заходів та пенітенціарної пробації Управління організації діяльності пробації Департаменту пробації               (3 вакантні посади)               

          Пивовар Наталія Григорівна

          8

          переможець конкурсу

          Суботенко Олена Олександрівна

          8

          переможець конкурсу

          Бездушняк Вікторія Павлівна

          7,25

          переможець конкурсу

          15

          головний спеціаліст відділу аналізу, розвитку пробації та статистики Управління моніторингу ефективності пробації Департаменту пробації (3 вакантні посади)               

          Савченко Юлія Михайлівна

          7,25

          переможець конкурсу

          Онищук Валентина Володимирівна

          7

          переможець конкурсу

          Тимошечкін Дмитро Володимирович

          7

          переможець конкурсу

          16

          головний спеціаліст відділу взаємодії та інформаційного забезпечення пробації Управління моніторингу ефективності пробації Департаменту пробації              (3 вакантні посади)               

          Кириченко Віталіна Миколаївна

          8

          переможець конкурсу

          Потьомка Марія Сергіївна

          7

          переможець конкурсу

          17

          головний спеціаліст відділу адміністративних стягнень у виді громадських та виправних робіт Управління ресоціалізації засуджених та адміністративних стягнень Департаменту пробації              (3 вакантні посади)               

          Грошовик Марина Миколаївна

          8

          переможець конкурсу

          Євсенкова Катерина Михайлівна

          8

          переможець конкурсу

          Возна Ніна Григорівна

          7

          переможець конкурсу

          18

          головний спеціаліст відділу організації реалізації продукції підприємств Управління організації діяльності державних підприємств Департаменту ресурсного забезпечення Державнорї кримінально – виконавчої служби України

          Рогалевич Тетяна Едуардівна

          8

          переможець конкурсу

          19

          завідувач сектору державного нагляду за охороною праці та навколишнім середовищем Департаменту ресурсного забезпечення Державної кримінально – виконавчої служби України

          Костюшко Олександр Іванович

          16

          переможець конкурсу

          20

          головний спеціаліст сектору державного нагляду за охороною праці та навколишнім середовищем Департаменту ресурсного забезпечення Державної кримінально – виконавчої служби України

          Кисляк Володимир Валентинович

          7

          переможець конкурсу

          21

          головний спеціаліст відділу організації медичного забезпечення Управління медичного забезпечення            (2 вакантні посади)

          Климов Сергій Володимирович

          6,75

          переможець конкурсу

          Семенов Андрій Миколайович

          6,75

          переможець конкурсу

          22

          головний спеціаліст відділу контролю за соціально – небезпечними захворюваннями та санітарно – епідеміологічного нагляду         (3 вакантні посади)

          Музика Анна Станіславівна

          8

          переможець конкурсу

          Результати конкурсу на зайняття вакантних посад
          державної служби категорії «Б» і «В» апарату Міністерства юстиції України та категорії «Б» територіальних органів юстиції, призначення яких здійснюється Державним секретарем Міністерства, проведеного відповідно до наказів Міністерства юстиції України від 21.10.2016 № 4891/к та від 26.10.2016 № 4947/к:

          Найменування посади

          Кандидат

          Результати

          (загальна сума балів)

          Примітки

          1

          головний спеціаліст відділу прес – служби Управління зовнішніх зв’язків (за строковим договором)

          Смачило Катерина Тарасівна

          8

          переможець конкурсу

          2

          заступник начальника Відділу режимно – секретної роботи

          Демиденко Сергій Олександрович

          19

          переможець конкурсу

          3

          головний спеціаліст Відділу режимно – секретної роботи

          Ситченко Олена Миколаївна

          6,25

          переможець конкурсу

          Назарова

          Ірина Леонідівна

          5,5

          другий за результатами конкурсу кандидат

          4

          головний спеціаліст Відділу з питань запобігання корупції

          Бондар

          Ігор Миколайович

          6

          переможець конкурсу

           Комісією не визначено кандидатів на зайняття вакантних посад:

          начальника головного територіального управління юстиції у Донецькій області;

          першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Луганській області;

          першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області;

          заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

          Результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України, проведеного відповідно
          до наказу Міністерства юстиції України від 03.10.2016 № 4735/к:

          Найменування посади

          Кандидат

          Результати

          (загальна сума балів)

          Примітки

          1

          перший заступник начальника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

          Хома Микола

          Васильович

          22,8

          переможець конкурсу

          2

          заступник начальника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

          Пучко Володимир

          Петрович

          26

          переможець конкурсу

          Сідельник Тарас

          Ярославович

          23

          другий за результатами конкурсу кандидат

          3

          заступник начальника Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

          Ковтун Анатолій

          Миколайович

          22,4

          переможець конкурсу

          4

          перший заступник начальника Південно – Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

          Сало Дмитро

          Володимирович

          21,9

          переможець конкурсу

          5

          заступник начальника Південно - Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

          Невєров Костянтин

          Володимирович

          26

          переможець конкурсу

          6

          перший заступник начальника Північно – Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

          Мелюхов Володимир

          Анатолійович

          25

          переможець конкурсу

          Індік Дмитро

          Анатолійович

          22,5

          другий за результатами конкурсу кандидат

          7

          заступник начальника Північно – Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

          Романов Георгій

          Владиславович

          25

          переможець конкурсу

          Володько Андрій

          Миколайович

          20,6

          другий за результатами конкурсу кандидат

          8

          заступник начальника Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

          Немцев Дмитро Геннадійович

          21,4

          переможець конкурсу

          9

          перший заступник начальника Центрально – Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

          Бойчук Володимир Володимирович

          26

          переможець конкурсу

          10

          заступник начальника Центрально – Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

          Брошко Іван Михайлович

          21,3

          переможець конкурсу

          Комісією не визначено кандидата на зайняття вакантних посад:

          першого заступника начальника Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції;

          першого заступника начальника Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

          Результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України, проведеного відповідно

          до наказу Міністерства юстиції України від 03.10.2016 № 4735/к:

          Найменування посади

          Кандидат

          Результати

          (загальна сума балів)

          Примітки

          1

          начальник Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

          Дзюдзь

          Михайло Семенович

          22,5

          переможець конкурсу

          2

          начальник Північно – Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

          Крикушенко Олександр

          Георгійович

          23,4

          переможець конкурсу

          Мелюхов

          Володимир

          Анатолійович

          22

          другий за результатами конкурсу кандидат

          3

          начальник Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

          Менчиц

          Сергій

          Євгенович

          22,8

          переможець конкурсу

          4

          начальник Центрально – Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

          Дремлюга

          Василь

          Микитович

          21,8

          переможець конкурсу

           

          Комісією не визначено кандидата на зайняття вакантних посад:

          начальника Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції;

          начальника Південно - Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

          РЕЗУЛЬТАТИ конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» і «В» апарату Міністерства юстиції України, проведеного відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 23.09.2016 № 4626/к

          Найменування посади

          Кандидат

          Результати

          (загальна сума балів)

          Примітки

          1

          завідувач сектору інженерно-технічних засобів охорони Управління забезпечення нагляду та охорони Департаменту організаційного забезпечення діяльності служб Державної кримінально-виконавчої служби України

          Боярчук Святослав

          Ігорович

          20

          переможець конкурсу

          2

          головний спеціаліст сектору інженерно-технічних засобів охорони Управління забезпечення нагляду та охорони Департаменту організаційного забезпечення діяльності служб Державної кримінально-виконавчої служби України (3 вакантні посади)

          Руба Максим

          Петрович

          7

          переможець конкурсу

          Горбенко Віктор

          Степанович

          6,2

          переможець конкурсу

          3

          головний спеціаліст відділу з питань соціального, трудового та гуманітарного законодавства Управління державної реєстрації нормативно – правових актів Департаменту реєстрації та систематизації правових актів

          Смолич Іван

          Павлович

          7,75

          переможець конкурсу

          4

          провідний спеціаліст відділу з питань законодавства про правосуддя та правоохоронну діяльність Управління державної реєстрації нормативно – правових актів Департаменту реєстрації та систематизації правових актів (2 вакантні посади)

          Козачук Юлія

          Борисівна

          7,5

          переможець конкурсу

          5

          головний спеціаліст відділу реєстрів та контролю Управління державної реєстрації нормативно – правових актів Департаменту реєстрації та систематизації правових актів

          Золотинська Наталія

          Вікторівна

          7

          переможець конкурсу

          6

          головний спеціаліст відділу реєстрів та контролю Управління державної реєстрації нормативно – правових актів Департаменту реєстрації та систематизації правових актів (за строковим договором)

          Терещенко Людмила

          Миколаївна

          7

          переможець конкурсу

          7

          провідний спеціаліст відділу реєстрів та контролю Управління державної реєстрації нормативно – правових актів Департаменту реєстрації та систематизації правових актів (2 вакантні посади)

          Панасенко Наталія

          Вікторівна

          7

          переможець конкурсу

          8

          головний спеціаліст відділу систематизації законодавства та координації правової роботи Управління систематизації законодавства та координації правової роботи Департаменту реєстрації та систематизації правових актів

          Мазуренко Людмила

          Анатоліївна

          7,75

          переможець конкурсу

          Комісією не визначено кандидата на зайняття вакантних посад:

          головного спеціаліста відділу з питань банківського, фінансового та зовнішньоекономічного законодавства Управління державної реєстрації нормативно – правових актів Департаменту реєстрації та систематизації правових актів;

          провідного спеціаліста відділу з питань банківського, фінансового та зовнішньоекономічного законодавства Управління державної реєстрації нормативно – правових актів Департаменту реєстрації та систематизації правових актів;

          головного спеціаліста відділу з питань цивільного, комерційного та екологічного законодавства Управління державної реєстрації нормативно – правових актів Департаменту реєстрації та систематизації правових актів;

          провідного спеціаліста відділу з питань цивільного, комерційного та екологічного законодавства Управління державної реєстрації нормативно – правових актів Департаменту реєстрації та систематизації правових актів;

          провідного спеціаліста відділу з питань соціального, трудового та гуманітарного законодавства Управління державної реєстрації нормативно – правових актів Департаменту реєстрації та систематизації правових актів;

          головного спеціаліста відділу з питань законодавства про правосуддя та правоохоронну діяльність Управління державної реєстрації нормативно – правових актів Департаменту реєстрації та систематизації правових актів                 (2 вакантні посади);

          головного спеціаліста відділу систематизації законодавства та координації правової роботи Управління систематизації законодавства та координації правової роботи Департаменту реєстрації та систематизації правових актів (за строковим договором);

          головного спеціаліста відділу забезпечення доступу до публічної інформації Управління систематизації законодавства та координації правової роботи Департаменту реєстрації та систематизації правових актів.

          РЕЗУЛЬТАТИ конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» і «В» апарату Міністерства юстиції України, проведеного відповідно до наказів Міністерства юстиції України від 15.09.2016 № 4537/к та від 19.09.2016 № 4557/к, № 4558/к, № 4559/к )

          Найменування посади

          Кандидат

          Результати

          (загальна сума балів)

          Примітки

          1

          Директор Департаменту організаційного забезпечення та контролю

          Бєлашова Наталя Валетинівна

          26

          переможець конкурсу

          2

          Начальник Відділу інспектування дотримання прав людини в пенітенціарних закладах

          Трохимчук Володимир Миколайович

          13,2

          переможець конкурсу

          3

          Заступник начальника управління – начальник відділу кримінальної юстиції Управління кримінальної юстиції Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки

          Якимчук Тетяна Іванівна

          25

          переможець конкурсу

          4

          Начальник відділу організації та аналізу фінансово-економічної діяльності підприємств Управління організації діяльності державних підприємств Департаменту ресурсного забезпечення Державної кримінально-виконавчої служби України

          Барабаш Микита Олександрович

          16,8

          переможець конкурсу

          Тенюк Руслан Леонідович

          13,2

          другий за результатами конкурсу кандидат

          5

          Заступник начальника відділу контролю за виконанням судових рішень Департаменту організаційного забезпечення діяльності служб Державної кримінально – виконавчої служби України

          Карпук Юлія Валеріївна

          26

          переможець конкурсу

          6

          Головний спеціаліст відділу контролю Департаменту організаційного забезпечення та контролю (за строковим трудовим договором, на період відсутності основного працівника)

          Хромцова  Анна Володимирівна

          5

          переможець конкурсу

          7

          Головний спеціаліст відділу реєстрації, акредитації засвідчувальних центрів, центрів сертифікації ключів та переакредитації акредитованих центрів сертифікації ключів Департаменту державної реєстрації та нотаріату

          Долинний Зорян Володимирович

          7

          переможець конкурсу

          8

          Головний спеціаліст відділу організації виробничої діяльності Управління організації діяльності державних підприємств Департаменту ресурсного забезпечення Державної кримінально-виконавчої служби України                (2 вакантні посади)

          Шульга Володимир Васильович

          5,2

          переможець конкурсу

          9

          Головний спеціаліст відділу продовольчого забезпечення Управління матеріально-побутового забезпечення Департаменту ресурсного забезпечення Державної кримінально-виконавчої служби України

          Бойко Василь Миколайович

          8

          переможець конкурсу

          10

          Головний спеціаліст відділу речового та комунального забезпечення Управління матеріально-побутового забезпечення Департаменту ресурсного забезпечення Державної кримінально-виконавчої служби України                     (2 вакантні посади)

          Балаєв Олександр Валентинович

          8

          переможець конкурсу

          Фоменко Павло Сергійович

          7

          переможець конкурсу

          11

          Провідний спеціаліст відділу речового та комунального забезпечення Управління матеріально-побутового забезпечення Департаменту ресурсного забезпечення Державної кримінально-виконавчої служби України

          Гунько Юля Віталіївна

          8

          переможець конкурсу

          Басанець Ірина Вікторівна

          5

          другий за результатами конкурсу кандидат

          12

          Провідний спеціаліст відділу ресоціалізації засуджених Управління ресоціалізації засуджених та адміністративних стягнень Департаменту пробації

          Овчар Наталія Павлівна

          8

          переможець конкурсу

          13

          Головний спеціаліст відділу контролю за виконанням судових рішень Департаменту організаційного забезпечення діяльності служб Державної кримінально – виконавчої служби України (3 вакантні посади)

          Третяк Наталія Миколаївна

          8

          переможець конкурсу

          Недотопа Марина Миколаївна

          8

          переможець конкурсу

          Яременко Ірина Миколаївна

          5,75

          переможець конкурсу

          Комісією не визначено кандидата на зайняття вакантних посад:

           головного спеціаліста відділу організації та аналізу фінансово-економічної діяльності підприємств Управління організації діяльності державних підприємств Департаменту ресурсного забезпечення Державної кримінально-виконавчої служби України;

          • головного спеціаліста відділу експертизи та перекладу Управління європейської інтеграції та правового співробітництва з міжнародними організаціями Департаменту міжнародного права (за строковим трудовим договором);
          • заступника начальника управління – начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів Управління національної безпеки Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки.

          Результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» апарату Міністерства юстиції України
          ( наказ Міністерства юстиції України від 15.08.2016 № 4180/к)

          Найменування посади

          Кандидат

          Результати

          (загальна сума балів)

          Примітки

          1

          Начальник Відділу з питань запобігання корупції

          Вишневський Олександр Анатолійович

          26

          переможець конкурсу

          3

          Спеціаліст відділу прес-служби Управління зовнішніх зв’язків

          Макутіс Марина Олегівна

          6,6

          переможець конкурсу

          4

          Головний спеціаліст відділу науково-аналітичної та методичної роботи Департаменту з питань люстрації ( за строковим трудовим договором)

          Бивша Юлія Валеріївна

          6

          переможець конкурсу

          5

          Головний спеціаліст відділу забезпечення організації  проведення перевірок, передбачених положеннями Закону України «Про очищення влади» Департаменту з питань люстрації (2 вакантні посади)

          Шаманська Катерина Валеріївна

          7,4

          переможець конкурсу

          6

          Головний  спеціаліст відділу взаємодії з Громадською радою з питань люстрації Департаменту з питань люстрації (2 вакантні посади)

          Остапчук Юлія Борисівна

          7,4

          переможець конкурсу

          Комісією не визначено кандидатів на зайняття вакантних посад:

          • заступника начальника Відділу з питань запобігання корупції;

          • провідного спеціаліста відділу науково-аналітичної та методичної роботи Департаменту з питань люстрації (за строковим трудовим договором);

          • головного спеціаліста відділу інформаційно-аналітичної роботи та забезпечення розгляду звернень Департаменту з питань люстрації;

          • провідного спеціаліста відділу інформаційно-аналітичної роботи та забезпечення розгляду звернень Департаменту з питань люстрації;

          • провідного спеціаліста відділу забезпечення організації проведення перевірок, передбачених положеннями Закону України «Про очищення влади» Департаменту з питань люстрації (2 вакантні посади);

          • провідного спеціаліста відділу взаємодії з Громадською радою з питань люстрації Департаменту з питань люстрації Департаменту з питань люстрації (за строковим трудовим договором);

          • головного спеціаліста відділу забезпечення ведення Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади» Департаменту з питань люстрації;

          • головного спеціаліста відділу науково-аналітичної та методичної роботи Департаменту з питань люстрації.

          РЕЗУЛЬТАТИ конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» і «В» апарату Міністерства юстиції України, проведеного відповідно до наказів Міністерства юстиції України від 25.08.2016 № 4260/к та від 31.08.2016 № 4331/к )

          Найменування посади

          Кандидат

          Результати

          (загальна сума балів)

          Примітки

          1

          заступник начальника управління – начальник відділу зведеної фінансової звітності Управління бухгалтерського обліку та звітності Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку

          Піскун  Людмила Миколаївна

          22,4

          переможець конкурсу

          Луцик Олена Володимирівна

          21

          другий за результатами конкурсу кандидат

          2

          начальник Управління планово-фінансової діяльності і соціально-трудових відносин кримінально-виконавчої служби та пробації Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку

          Коцупал Олександр Олексійович

          26

          переможець конкурсу

          Шевченко Оксана Володимирівна

          24

          другий за результатами конкурсу кандидат

          3

          заступник начальника управління – начальник відділу планово-фінансової діяльності Управління планово-фінансової діяльності і соціально-трудових відносин кримінально-виконавчої служби та пробації Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку

          Антонюк  Ганна Олександрівна

          19,2

          переможець конкурсу

          Шевчук Андрій Миколайович

          18,8

          другий за результатами конкурсу кандидат

          4

          заступник начальника відділу планово-фінансової діяльності Управління планово-фінансової діяльності і соціально-трудових відносин кримінально-виконавчої служби та пробації Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку

          Коваленко Василь Петрович

          18,4

          переможець конкурсу

          Дьяконова

          Ірина

          Євгенівна

          17,4

          другий за результатами конкурсу кандидат

          5

          начальник відділу соціально-трудових відносин Управління планово-фінансової діяльності і соціально-трудових відносин кримінально-виконавчої служби та пробації Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку

          Маршевська Ірина Михайлівна

          20

          переможець конкурсу

          Дмитренко Сергій Петрович

          19,6

          другий за результатами конкурсу кандидат

          6

          заступник начальника відділу соціально-трудових відносин Управління планово-фінансової діяльності і соціально-трудових відносин кримінально-виконавчої служби та пробації Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку

          Уяздовська Наталія Анатоліївна

          20

          переможець конкурсу

          Щепеліна Людмила Дмитрівна

          19,6

          другий за результатами конкурсу кандидат

          7

          головний спеціаліст відділу планово-фінансової діяльності Управління планово-фінансової діяльності і соціально-трудових відносин кримінально-виконавчої служби та пробації Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку

          Саєнко

          Катерина Сергіївна

          8

          переможець конкурсу

          Кукулевська Олена Олександрівна

          6

          другий за результатами конкурсу кандидат

          8

          провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку центрального апарату Управління бухгалтерського обліку центрального апарату Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку (за строковим трудовим договором, на період відсутності основного працівника)

          Стаценко Вікторія Василівна

          7

          переможець конкурсу

          Онищук Олександр Петрович

          5,8

          другий за результатами конкурсу кандидат

          9

          головний спеціаліст відділу аудиту ефективності, фінансового аудиту та аудиту відповідності у системі органів юстиції Департаменту внутрішнього аудиту

          Краснощок Тетяна

          Петрівна

          8

          переможець конкурсу

          Свинківський Віктор Борисович

          5

          другий за результатами конкурсу кандидат

          Комісією не визначено кандидата на зайняття вакантних посад:

          директора Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку – головного бухгалтера;

          головного спеціаліста відділу аудиту ефективності, фінансового аудиту та аудиту відповідності у системі кримінально-виконавчої служби та пробації Департаменту внутрішнього аудиту;

          головного спеціаліста відділу прес-служби Управління зовнішніх зв’язків.

           

          Результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» апарату Міністерства юстиції України
          ( наказ Міністерства юстиції України від 15.08.2016 № 4180/к)

          Найменування посади

          Кандидат

          Результати
          (загальна сума балів)

          Примітки

          1

          головний спеціаліст Відділу з питань запобігання корупції(3 вакантних посади)

          Молочко Володимир Вікторович

          8

          переможець конкурсу

          Островська Анастасія Леонідівна

          8

          переможець конкурсу

          Забаштанський Максим Михайлович

          7,5

          переможець конкурсу

          Коломієць Оксана Миколаївна

          5,5

          другий за результатами конкурсу кандидат

          2

          головний спеціаліст відділу реформування Державної кримінально-виконавчої служби України Департаменту стратегічного розвитку органів юстиції(3 вакантних посади)

          Білоус Євген Олександрович

          8

          переможець конкурсу

          Ковальчук Олена Петрівна

          8

          переможець конкурсу

          Тристан Родіон Володимирович

          7

          переможець конкурсу

          Журенко Олена Анатоліївна

          5,25

          другий за результатами конкурсу кандидат

          Павличенко Ольга Володимирівна

          5,25

          другий за результатами конкурсу кандидат

          3

          провідний спеціаліст відділу методичного забезпечення нотаріату Управління нормативно-правового та методичного забезпечення нотаріату Департаменту приватного права

          Коваль Юлія Олексіївна

          7

          переможець конкурсу

          Шевчик Ганна Вікторівна

          5,75

          другий за результатами конкурсу кандидат

          4

          головний спеціаліст відділу з питань праці Управління соціального, трудового та гуманітарного законодавства Департаменту публічного права (тимчасово, на час відсутності основного працівника)

          Пономарьова Наталія Сергіївна

          8

          переможець конкурсу

          Присакар Дмитро Анатолійович

          6

          другий за результатами конкурсу кандидат

          5

          провідний спеціаліст відділу представництва інтересів Міністерства юстиції в судах України Управління представництва інтересів держави в судах України Департаменту з питань судової роботи та банкрутства

          Якименко Ярослав Олегович

          8

          переможець конкурсу

          Іскоростенська Світлана Ярославівна

          6

          другий за результатами конкурсу кандидат

          6

          головний спеціаліст відділу представництва інтересів держави в судах України Управління представництва інтересів держави в судах України Департаменту з питань судової роботи та банкрутства (тимчасово, на час відсутності основного працівника)

          Паламарчук Анна Юріївна

          7

          переможець конкурсу

          Іскоростенська Світлана Ярославівна

          5,5

          другий за результатами конкурсу кандидат

          7

          головний спеціаліст відділу організаційно-управлінського забезпечення Управління експертного забезпечення правосуддя Департаменту з питань судової роботи та банкрутства (тимчасово, на час відсутності основного працівника

          Зоценко Наталія Михайлівна

          7

          переможець конкурсу

          8

          провідний спеціаліст відділу розгляду звернень у сферах державної реєстрації Управління розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації та нотаріату (3 вакантних посади)

          Орел Інна Миколаївна

          6,75

          переможець конкурсу

          9

          провідний спеціаліст відділу забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації прав Управління розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації та нотаріату (3 вакантних посади)

          Романів Юлія Юріївна

          6

          переможець конкурсу

           

          10

          головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації прав Управління розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації та нотаріату (тимчасово, на час відсутності основного працівника)

          Калачова Світлана Юріївна

          7

          переможець конкурсу

           

          Комісією не визначено кандидатів на зайняття вакантних посад:

          провідного спеціаліста відділу реформування Державної кримінально-виконавчої служби України Департаменту стратегічного розвитку органів юстиції;

          провідного спеціаліста відділу з питань гуманітарного законодавства Управління соціального, трудового та гуманітарного законодавства Департаменту публічного права (тимчасово, на час відсутності основного працівника);

          провідного спеціаліста відділу забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Управління розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації та нотаріату;

          головного спеціаліста відділу забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Управління розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Департаменту державної реєстрації та нотаріату(тимчасово, на час відсутності основного працівника).

          Результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби служби категорії «Б»  апарату Міністерства юстиції України

          (наказ Міністерства юстиції України від 15.08.2016 № 4179/к)

          Найменування посади

          Кандидат

          Результати

          (загальна сума балів)

          Примітки

          1

          завідувач сектору забезпечення роботи Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату Управління нормативно – правового та методичного забезпечення нотаріату Депаратаменту приватного права

          Ільїна Вікторія Василівна

          26

          переможець конкурсу

          2

          заступник начальника управління – начальник відділу представництва інтересів Міністерства юстиції в судах України Управління представництва інтересів держави в судах України Департаменту з питань судової роботи та банкрутства

          Григорєв Андрій Валерійович

          26

          переможець конкурсу

          Комісією не визначено кандидатів на зайняття вакантних посад:

          начальника Управління реєстрації громадських формувань, друкованих засобів інформації та інформаційних агенств Департаменту державної реєстрації та нотаріату;

          заступника начальника відділу реформування Державної кримінально – виконавчої служби України Депаратаменту стратегічного розвитку органів юстиції;

          начальника відділу нормативно-правового забезпечення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Департаменту приватного права.

          РЕЗУЛЬТАТИ конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» апарату Міністерства юстиції України та категорії «Б» територіальних управлінь юстиції, призначення яких здійснюється Державним секретарем Міністерства, проведеного відповідно до наказів Міністерства юстиції України від 08.08.2016 № 4125/к, 09.08.2016 № 4130/к та від 15.08.2016  № 4189/к

          Найменування посади

          Кандидат

          Результати
          (загальна сума балів)

          Примітки

          1

          заступник директора департаменту – начальник відділу контролю за виконанням судових рішень Департаменту організаційного забезпечення діяльності служб Державної кримінально – виконавчої служби України

          Базик Віталій Павлович

          26

          переможець конкурсу

          2

          заступник директора Департаменту з питань судової роботи та банкрутства

          Багно Ігор Сергійович

          26

          переможець конкурсу

          3

          начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

          Шульгін Євген Геннадійович

          26

          переможець конкурсу

          4

          заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області

          Данилишин Петро Богданович

          23,8

          переможець конкурсу

           

          Комісією не визначено кандидатів на зайняття вакантних посад:

          - першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Луганській області;

          - начальника Відділу інспектування дотримання прав людини в пенітенціарних закладах.

           

          Заступник Міністра -
          керівник апарату                                                               Ганна ОНИЩЕНКО

           

          Результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б»  і «В» апарату Міністерства юстиції України

          ( наказ Міністерства юстиції України від 25.07.2016 № 3980/к)

          Найменування посади

          Кандидат

          Результати
          (загальна сума балів)

          Примітки

          1

          заступник директора департаменту – начальник Управління протидії злочинності Департаменту організаційного забезпечення діяльності служб Державної кримінально – виконавчої служби

          Ярмоленко Олександр Володимирович

          25

          переможець конкурсу

          2

          начальник відділу обліково – реєстраційної роботи Управління протидії злочинності Департаменту організаційного забезпечення діяльності служб Державної кримінально – виконавчої служби

          Науменко Роман Якович

          26

          переможець конкурсу

          3

          головний спеціаліст відділу обліково – реєстраційної роботи Управління протидії злочинності Департаменту організаційного забезпечення діяльності служб Державної кримінально – виконавчої служби (4 вакансії)

          Тарадай Максим Миколайович

          8

          переможець конкурсу

          Євсеєнков Тимур Володимирович

          8

          переможець конкурсу

          Проценко Сергій Володимирович

          8

          переможець конкурсу

          Легкобит Валентин Валентинович

          7

          переможець конкурсу

          4

          заступник начальника управління – начальник відділу протидії злочинності Управління протидії злочинності Департаменту організаційного забезпечення діяльності служб Державної кримінально – виконавчої служби

          Бурий Олег Борисович

          26

          переможець конкурсу

          5

          головний спеціаліст відділу протидії злочинності Управління протидії злочинності Департаменту організаційного забезпечення діяльності служб Державної кримінально – виконавчої служби (3 вакансії)

          Ліповський Олександр Миколайович

          8

          переможець конкурсу

          Албегов Роман Юрійович

          8

          переможець конкурсу

          Мельниченко Сергій Миколайович

          7

          переможець конкурсу

          6

          заступник директора Департаменту пробації

          Андрушко Ігор Васильович

          26

          переможець конкурсу

          7

          заступник директора департаменту – начальник Управління організації діяльності пробації Департаменту пробації

          Андрієць Олена Юріївна

          26

          переможець конкурсу

          8

          заступник начальника управління – начальник відділу альтернативних покарань та пробаційного нагляду Управління організації діяльності пробації Департаменту пробації

          Васюк Віктор Анатолійович

          26

          переможець конкурсу

          9

          начальник відділу пробаційних програм Управління організації діяльності пробації Департаменту пробації

          Бершадська Любов Вікторівна

          25,75

          переможець конкурсу

           

          10

          начальник відділу досудових заходів та пенітенціарної пробації Управління організації діяльності пробації Департаменту пробації

          Карандюк Ірина Вікторівна

          26

          переможець конкурсу

          11

          начальник Управління моніторингу ефективності пробації Департаменту пробації

          Клиша Владислав Іванович

          25,5

          переможець конкурсу

          12

          заступник начальника управління – начальник відділу аналізу, розвитку пробації та статистики Управління моніторингу ефективності пробації Департаменту пробації

          Гейвах Руслан Миколайович

          26

          переможець конкурсу

          13

          начальник відділу взаємодії та інформаційного забезпечення пробації Управління моніторингу ефективності пробації Департаменту пробації

          Крикор’янц Ашот Ардашесович

          26

          переможець конкурсу

          Інформація про результати конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» апарату Міністерства юстиції України (наказ Міністерства юстиції 21.07.2016 № 3938/к)

          Міністерство юстиції України повідомляє, що у зв’язку з відмовою переможця конкурсу Печеноги Ігоря Петровича від зайняття посади начальника Управління медичного забезпечення Міністерства юстиції України та відсутністю другого переможця за результатами конкурсу, оголошеного відповідно до наказу Міністерства юстиції від 21.07.2016 № 3938/к, переможець конкурсу відсутній.

          Результати конкурсу
          на зайняття вакантних посад державної служби служби категорії «Б»  апарату Міністерства юстиції України (накази Міністерства юстиції 21.07.2016 № 3938/к та від 08.08.2016 № 4124/к)

          Найменування посади Кандидат Результати
          (загальна сума балів)
          Примітки

          1

          заступник директора департаменту – начальник відділу аудиту ефективності, фінансового аудиту та аудиту відповідності у системі кримінально – виконавчої служби та пробації Департаменту внутрішнього аудиту

          Колодій Ірина Олександрівна

          26

          переможець конкурсу

          2

          начальник Управління медичного забезпечення

          Печенога Ігор Петрович

          26

          переможець конкурсу

          Комісією не визначено кандидата на зайняття вакантної посади начальника Відділу з питань запобігання корупції. 

          Результати конкурсу на зайняття вакантних посад
          державної служби категорії «Б» і «В»  апарату Міністерства юстиції України, призначення яких здійснюється Державним секретарем Міністерства (накази Міністерства юстиції України від 12.07.2016 № 3861/к  та від 21.07.2016 № 3939/к)

          Найменування посади

          Кандидат

          Результати
          (загальна сума балів)

          Примітки

          1

          начальник відділу ресоціалізації засуджених Управління ресоціалізації засуджених та адміністративних стягнень Департаменту пробації

          Хведчук Віталій
          Васильович

          25

          переможець конкурсу

          2

          головний спеціаліст відділу ресоціалізації засуджених Управління ресоціалізації засуджених та адміністративних стягнень департаменту пробації(3 вакансії)

          Тищенко Руслан Станіславович

          7

          переможець конкурсу

          Число
          Леся Анатоліївна

          7

          переможець конкурсу

          3

          головний спеціаліст відділу зведеної фінансової звітності Управління бухгалтерського обліку та звітності Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку

          Титаренко Оксана Михайлівна

          7

          переможець конкурсу

          4

          головний спеціаліст відділу планово-фінансової діяльності Управління планово-фінансової діяльності і соціально-трудових відносин кримінально-виконавчої служби та пробації Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку
          (4 вакансії)

          Гнесь
           Ірина Михайлівна

          8

          переможець конкурсу

          Семенко Тетяна Володимирівна

          8

          переможець конкурсу

          Вовчок
          Андрій Вікторович

          7

          переможець конкурсу

          5

          головний спеціаліст відділу соціально-трудових відносин Управління планово-фінансової діяльності і соціально-трудових відносин кримінально-виконавчої служби та пробації Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку
          (3 вакансії)

          Малій
          Дмитро Олександрович

          8

          переможець конкурсу

          Примич Тетяна Степанівна

          7

          переможець конкурсу

          Остренко Ольга Валеріївна

          7

          переможець конкурсу

          Комісією не визначено кандидатів на зайняття вакантних посад: 

          провідного спеціаліста  відділу ресоціалізації засуджених Управління ресоціалізації засуджених  та адміністративних стягнень Департаменту пробації;

          заступника начальника управління - начальника відділу зведеної фінансової звітності Управління бухгалтерського обліку та звітності Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку;

          начальника Управління планово-фінансової діяльності і соціально-трудових відносин кримінально-виконавчої служби та пробації Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку;

          заступника начальника управління - начальника відділу планово-фінансової діяльності Управління планово-фінансової діяльності і соціально-трудових відносин кримінально-виконавчої служби та пробації Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку;

          заступника начальника відділу планово-фінансової діяльності Управління планово-фінансової діяльності і соціально-трудових відносин кримінально-виконавчої служби та пробації Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку;

          начальника відділу соціально-трудових відносин Управління планово-фінансової діяльності і соціально-трудових відносин кримінально-виконавчої  служби та пробації Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку;

          заступника начальника відділу соціально-трудових відносин Управління планово-фінансової діяльності і соціально-трудових відносин кримінально-виконавчої служби та пробації Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку.

          Результати конкурсу на зайняття вакантних посад
          державної служби категорії «Б» і «В»  апарату Міністерства юстиції України та категорії «Б» територіальних управлінь юстиції, призначення яких здійснюється Державним секретарем Міністерства  проведеного на виконання наказів Міністерства юстиції України від 12.07.2016 № 3860/к, 3862/к  та від 21.07.2016 № 3958/к

           

          Найменування посади

          Кандидат

          Результати

          (загальна сума балів)

          Примітки

          1

          Заступник начальника управління – начальник відділу організації медичного забезпечення Управління медичного забезпечення

          Злобинець Михайло Васильович

          26

          переможець конкурсу

          Печенога Ігор Петрович

          20,6

          другий за результатами конкурсу кандидат

          2

          Начальник відділу контролю за соціально-небезпечними захворюваннями та санітарно - епідеміологічного нагляду Управління медичного забезпечення

          Габорець Тетяна Леонідівна

          26

          переможець конкурсу

          3

          Заступник начальника управління – начальник відділу організації виробничої діяльності Управління організації діяльності державних підприємств Департаменту ресурсного забезпечення Державної кримінально – виконавчої служби України

          Малишев Максим Сергійович

          25

          переможець конкурсу

          Мошта Ігор Анатолійович

          16,75

          другий за результатами конкурсу кандидат

          4

          Головний спеціаліст відділу організації виробничої діяльності Управління організації діяльності державних підприємств Департаменту ресурсного забезпечення Державної кримінально – виконавчої служби України  (4 вакансії)

          Лазарєв  Ігор Ігорович

          8

          переможець конкурсу

          Стаценко Олексій Васильович

          5

          переможець конкурсу

          5

          Головний спеціаліст відділу організації та аналізу фінансово – економічної діяльності підприємств Управління організації діяльності державних підприємств Департаменту ресурсного забезпечення Державної кримінально – виконавчої служби України           (3 вакансії)

          Федорова Юлія Сергіївна

          7

          переможець конкурсу

          Селіванов Владислав Вікторович

          6,2

          переможець конкурсу

          6

          Провідний спеціаліст відділу організації та аналізу фінансово – економічної діяльності підприємств Управління організації діяльності державних підприємств Департаменту ресурсного забезпечення Державної кримінально – виконавчої служби України

          Литовченко Олександр Валерійович

          7,8

          переможець конкурсу

          7

          Начальник відділу організації реалізації продукції підприємств Управління організації діяльності державних підприємств Департаменту ресурсного забезпечення Державної кримінально – виконавчої служби України

          Ярмоленко Олександр Васильович

          26

          переможець конкурсу

          Одинець Дмитро Анатолійович

          20,5

          другий за результатами конкурсу кандидат

          8

          Головний спеціаліст відділу організації реалізації продукції підприємств Управління організації діяльності державних підприємств Департаменту ресурсного забезпечення Державної кримінально – виконавчої служби України (4 вакансії)

          Тимофеєва Світлана Анатоліївна

          8

           

           

          переможець конкурсу

          переможець

          Павліченко Наталія Олександрівна

          8

           

           

          конкурсу

          переможець конкурсу

          Мирончук

          Ігор

          Петрович

          8

           

          переможець конкурсу

          Кацан

          Тетяна Миколаївна

           

          7

          переможець конкурсу

          9

          заступник директора Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку

          Петрученко Людмила Юріївна

          25,4

          переможець конкурсу

          10

          начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області

          Грабар Олександр Володимирович

          26

          переможець конкурсу

          Швець Наталія Петрівна

          18,5

          другий за результатами конкурсу кандидат

           

          Комісією не визначено кандидатів на зайняття вакантних посад: 

          директора Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку;

          начальника відділу організації та аналізу фінансово – економічної діяльності підприємств Управління організації діяльності державних підприємств Департаменту ресурсного забезпечення Державної кримінально – виконавчої служби України.

           

          Результати конкурсу на зайняття вакантних посад
          державної служби категорії «В» апарату Міністерства юстиції України,
          (наказ Міністерства юстиції України від 29.06.2016 № 3736/к)

           

          Найменування посади

          Кандидат

          Результати
          (загальна сума балів)

          Примітки

          1

          головний спеціаліст відділу речового та комунального забезпечення Управління матеріально – побутового забезпечення Департаменту ресурсного забезпечення Державної кримінально – виконавчої служби України

           (3 вакантних посади)

          Решетняк Олексій

          Валерійович

          7

          переможець конкурсу

          2

          головний спеціаліст відділу забезпечення нагляду за засудженими і особами взятими під варту Управління забезпечення нагляду та охорони Департаменту організаційного забезпечення діяльності служб Державної кримінально – виконавчої служби України

          (3 вакантних посади)

          Великий Андрій

          Миколайович

          8

          переможець конкурсу

          Сорокін Ігор

          Ігорович

          7

          переможець конкурсу

          Глинський Віталій

          Станіславович

          7

          переможець конкурсу

          3

          головний спеціаліст відділу охорони та діяльності служб Управління забезпечення нагляду та охорони Департаменту організаційного забезпечення діяльності служб Державної кримінально – виконавчої служби України (4 вакантних посади)

          Токарев Олександр Юрійович

           

          8

          переможець конкурсу

          Боярчук Святослав

          Ігорович

           

          8

          переможець конкурсу

          Власюк Олександр

          Васильович

           

          8

          переможець конкурсу

          Курочка Валерій

          Вікторович

           

          7

          переможець конкурсу

          4

          головний спеціаліст відділу продовольчого забезпечення Управління матеріально – побутового забезпечення  Департаменту ресурсного забезпечення Державної кримінально – виконавчої служби України

           (4 вакантних посади)

          Герасимчук

          Олена Анатоліївна

          8

          переможець конкурсу

          Баєва Ірина

          Миколаївна

          8

          переможець конкурсу

          Несіна Оксана

          Олексіївна

          7

          переможець конкурсу

          5

          головний спеціаліст відділу енергозбереження та інженерних мереж Управління матеріально – технічного забезпечення Департаменту ресурсного забезпечення Державної кримінально – виконавчої служби України (4 вакантних посади)

          Головко Максим Борисович

          8

          переможець конкурсу

          Зоренко В’ячеслав Володимирович

          7

          переможець конкурсу

          Дюкарев

          Богдан Олексійович

          7

          переможець конкурсу

          Петраківська

          Ганна Євгенівна

          7

          переможець конкурсу

          На зайняття вакантної посади провідного спеціаліста відділу речового та комунального забезпечення Управління матеріально-побутового забезпечення Департаменту ресурсного забезпечення Державної кримінально-виконавчої служби України не надійшло жодної заяви.

          Результати конкурсу на зайняття вакантних посад
          державної служби категорії «Б» апарату Міністерства юстиції України,
          (пункт 3 наказу Міністерства юстиції України від 24.06.2016 № 3719/к)

           

          Найменування посади

          Кандидат

          Результати

          (загальна сума балів)

          Примітки

          1

          Начальник Управління ресоціалізації засуджених та адміністративних стягнень Департаменту пробації

          Савицька
          Ірина
          Вікторівна

          26

          переможець конкурсу

          2

          Заступник начальника управління – начальник відділу адміністративних стягнень у виді громадських та виправних робіт Управління ресоціалізації засуджених та адміністративних стягнень Департаменту  пробації

          Калівошко
          Валерій
          Миколайович

          25

          переможець конкурсу

           

          Результати конкурсу на зайняття вакантних посад
          державної служби категорії «Б» апарату Міністерства юстиції України,
          (наказ Міністерства юстиції України від 24.06.2016 № 3719/к та пункт 3 наказу
          Міністерства юстиції від 24.06.2016 № 3720/к)

          Найменування посади

          Кандидат

          Результати
          (загальна сума балів)

          Примітки

          1

          заступник директора департаменту – начальник Управління забезпечення нагляду та охорони Департаменту організаційного забезпечення діяльності служб Державної кримінально – виконавчої служби України

          Нечипельський Андрій Володимирович

          25,4

          переможець конкурсу

          2

          заступник начальника управління – начальник відділу охорони  та діяльності служб Управління забезпечення нагляду та охорони Департаменту організаційного забезпечення діяльності служб Державної кримінально – виконавчої служби України

          Амброз Сергій Дмитрович

          24,8

          переможець конкурсу

          3

          заступник начальника відділу охорони та діяльності служб Управління забезпечення нагляду та охорони Департаменту організаційного забезпечення діяльності служб Державної кримінально – виконавчої служби України

          Чабанюк Сергій Іванович

          25,8

          переможець конкурсу

          4

          заступник начальника управління – начальник відділу забезпечення нагляду за засудженими  і особами взятими під варту Управління забезпечення нагляду та охорони Департаменту організаційного забезпечення  діяльності служб Державної кримінально – виконавчої служби України

          Бондаренко Олексій Анатолійович

          26

          переможець конкурсу

          5

          заступник начальника відділу забезпечення нагляду за засудженими і особами взятими під варту Управління забезпечення нагляду та охорони Департаменту організаційного забезпечення діяльності служб Державної кримінально – виконавчої служби України

          Тітов Євгеній Васильович

          19

           

          переможець конкурсу

          6

          заступник директора департаменту – начальник Управління організації діяльності державних підприємств Департаменту ресурсного забезпечення Державної кримінально – виконавчої служби України

          Кириченко Микола Маркович

          26

          переможець конкурсу

          Кузьменко Сергій Миколайович

          18

          другий за результатами конкурсу кандидат

          7

          заступник директора департаменту – начальник Управління матеріально – побутового забезпечення  Департаменту ресурсного забезпечення Державної кримінально – виконавчої служби

          Шепель Олег Леонідович

          26

          переможець конкурсу

          Федоров Олександр Михайлович

          16,6

          другий за результатами конкурсу кандидат

          8

          заступник начальника управління – начальник відділу продовольчого забезпечення Управління матеріально – побутового забезпечення Департаменту ресурсного забезпечення Державної кримінально – виконавчої служби України

          Карабач Олександр Володимирович

          26

          переможець конкурсу

          Пасічник Юрій Володимирович

          22

          другий за результатами конкурсу кандидат

          9

          начальник відділу енергозбереження та інженерних мереж Управління матеріально – побутового забезпечення Департаменту ресурсного забезпечення Державної кримінально – виконавчої служби України

          Нужний Олександр Володимирович

          19

          переможець конкурсу

          10

          начальник відділу речового та комунального забезпечення Управління матеріально – побутового забезпечення Департаменту ресурсного забезпечення Державної кримінально – виконавчої служби України

          Кухтій Олег Богданович

          19,8

          переможець конкурсу

          11

          директор Департаменту пробації

          Янчук Олег Борисович

          26

          переможець конкурсу

          Андрієць Олена Юріївна

          23,4

          другий за результатами конкурсу кандидат

           

          Результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» і «В» апарату Міністерства юстиції України

          (наказ Міністерства юстиції України від 30.06.2016 № 3750/к)

          Найменування посади

          Кандидат

          Результати
          (загальна сума балів)

          Примітки

          1

          Заступник  директора департаменту – начальник Управління з питань правосуддя Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки

          Панасюк
          В
          ячеслав
          Володимирович

          26

          переможець конкурсу

          2

          Заступник  директора департаменту – начальник відділу аудиту ефективності фінансового аудиту та аудиту відповідності у системі органів юстиції Департаменту внутрішнього аудиту

          Тюлєнєв
          Сергій
          Анатолійович

          26

          переможець конкурсу

          3

          Начальник  відділу антикорупційної експертизи Управління кримінальної юстиції Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки

          Божок
          Валентина
          Дмитрівна

          20

           

          переможець конкурсу

          Бойко
          Людмила
          Павлівна

          17,6

          другий за результатами конкурсу кандидат

          4

          Заступник начальника відділу з питань судоустрою та цивільної юстиції Управління з питань правосуддя та національної безпеки

          Калагур
          Ольга
          Миколаївна

          20

          переможець конкурсу

          5

          Начальник відділу нормативно-правового забезпечення виконавчих проваджень Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки

          Левченко
          Максим
          Владиславович

           

          20,8

           

          переможець конкурсу

          6

          Головний спеціаліст відділу нормативно – правового забезпечення виконавчих проваджень Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки

          (2 вакансії)       

          Швейбиш
          Павло
          Юрійович

          8

          переможець конкурсу

          Каплун
          Світлана
          Володимирівна

          7

          переможець конкурсу

          7

          Головний спеціаліст відділу з питань судоустрою та цивільної юстиції Управління з питань правосуддя Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки (2 вакансії)

          Яким
          Сергій
          Євгенійович

          8

          переможець конкурсу

          Белець
          Катерина
          Іванівна

          7

          переможець конкурсу

          Заіка
          Роман
          Юрійович

          3,75

          другий за результатами конкурсу кандидат

          8

          Головний спеціаліст відділу адміністративної юстиції Управління з питань правосуддя Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки

          Косяк
          Ольга
          Володимирівна

          8

          переможець конкурсу

          9

          Головний  спеціаліст відділу інформаційно аналітичного забезпечення діяльності Державного секретаря Міністерства Секретаріату Державного секретаря Міністерства

          Генсіцький
          Юрій
          Дмитрович

          6

          переможець конкурсу

          10

          Головний спеціаліст відділу з питань національної безпеки та спеціальних обмежувальних заходів (санкцій) Управління національної безпеки

           Департаменту з питань правосуддя та нанаціональної безпеки

          Коваль
          Тетяна
          Володимирівна

           

          8

          переможець конкурсу

          11

          Головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення діяльності Державного секретаря Міністерства Секретаріату Державного секретаря Міністерства

          Широковська
          Олена
          Олександрівна

          8

          переможець конкурсу

          Гапоненко
          Інна
          Вікторовна

          5

          другий за результатами конкурсу кандидат

          12

          Головний спеціаліст відділу кримінальної юстиції Управління  кримінальної юстиції Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки (2 вакансії)

          Якимчук
          Тетяна
          Іванівна

          8

          переможець конкурсу

          Соніна
          Анастасія
          Юріївна

           

          7,2

          переможець конкурсу

          13

          Головний спеціаліст відділу з питань діяльності правоохоронних органів Управління національної безпеки Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки (на період відсутності основного працівника)

          Будик
          Олексій
          Олегович

          7,8

          переможець конкурсу

          14

          Головний спеціаліст відділу з питань законодавства у сфері електронного цифрового підпису Департаменту публічного права

          Коваль
          Анна
          Вікторівна

          8

          переможець конкурсу

          15

          Провідний спеціаліст відділу протоколу Управління зовнішніх зв’язків

          Кузюра
          Олексій
          Вікторович

          7

          переможець конкурсу

          Слободян
          Інна
          Борисівна

          5,25

          другий за результатами конкурсу кандидат

          Комісією не визначено кандидатів на зайняття вакантних посад:

          заступника начальника управління – начальника відділу з питань діяльності правоохоронних органів Управління національної безпеки Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки

          заступника начальника управління – начальника відділу інформаційно – аналітичного забезпечення діяльності Державного секретаря Міністерства Секретаріату Державного секретаря Міністерства;

          головного спеціаліста відділу антикорупційної експертизи Управління кримінальної юстиції Департаменту з питань правосуддя та цивільної безпеки;

          заступника начальника управління – начальника відділу кримінальної юстиції Управління кримінальної юстиції Департаменту з питань правосуддя  та національної безпеки.

          ІНФОРМАЦІЯ
          про остаточні результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» апарату Міністерства юстиції України
          (наказ Міністерства юстиції України від 24.06.2016 № 3720/к)

          Найменування посади Кандидат Результати
          (загальна сума балів)
          Примітки

          1

          Директор  департаменту організаційного забезпечення діяльності служб Державної кримінальної - виконавчої служби України

          Пащенко Оксана Володимирівна

          26

          переможець конкурсу

          Ярмоленко Олександр Володимирович

          20,6

          другий за результатами конкурсу кандидат

          2

          Директор  департаменту ресурсного забезпечення діяльності Державної кримінальної - виконавчої служби України

          Гуназа Олег Євгенович

          26

          переможець конкурсу

          Сіводін Олександр Олександрович

          20,8

          другий за результатами конкурсу кандидат

           

                               Комісією не визначено кандидата на зайняття вакантної посади    начальника Управління медичного забезпечення.

          ІНФОРМАЦІЯ
          про остаточні результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» і «В» апарату Міністерства юстиції України
          (наказ Міністерства юстиції України від 09.06.2016 № 3590/к)

          Найменування посади Кандидат Результати
          (загальна сума балів)
          Примітки

          1

          Головний спеціаліста відділу європейської інтеграції та правового співробітництва з міжнародними організаціями Управління європейської інтеграції та правового співробітництва з міжнародними організаціями Департаменту міжнародного права

          Корчовий Олег Миколайович

          8

          переможець конкурсу

          Полковніченко Оксана Іванівна

          7

          другий за результатами конкурсу кандидат

          2

          Головний спеціаліст  відділу методологічного забезпечення діяльності з внутрішнього аудиту Департаменту внутрішнього аудиту

          Джегерис Андрій Миколайович

          7

          переможець конкурсу

          3

          Головний  спеціаліст відділу моніторингу та звітності

          Департаменту внутрішнього аудиту

          Антоненко Мар’яна Вікторівна

          7,5

          переможець конкурсу

          Ковалевська Любов Іванівна

          5,75

          другий за результатами конкурсу кандидат

          4

          Головний спеціаліст відділу організаційно-штатної роботи Управління персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України Департаменту персоналу

          Матущак Дмитро Володимирович

          8

          переможець конкурсу

          Пащенко Інна Вікторівна

          8

          переможець конкурсу

          Загоренко Марина Анатоліївна

          8

          переможець конкурсу

          5

          Головний спеціаліст відділу проходження служби Управління персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України Департаменту персоналу

          Паламарчук Вікторія Андріївна

          8

          переможець конкурсу

          Паламарчук Іван Васильович

          8

          переможець конкурсу

          Сєдих Ганна Євгенівна

          6,16

          переможець конкурсу

          Пригодій Олександр Віталійович

          6

          другий за результатами конкурсу кандидат

          Павліченко Наталія Олександрівна

          4,4

          другий за результатами конкурсу кандидат

          Киденко Олена Вікторівна

          4

          другий за результатами конкурсу кандидат

          6

          Директор Департаменту внутрішнього аудиту

          Косолапова Олена Андріївна

          26

          переможець конкурсу

          7

          Заступник директора департаменту  – начальник Управління  персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України Департаменту персоналу

          Глибін Сергій Миколайович

          19

          переможець конкурсу

          8

          Заступник начальника відділу європейської інтеграції та правового співробітництва з міжнародними організаціями Управління європейської інтеграції та правового співробітництва з міжнародними організаціями Департаменту міжнародного права

          Неліна Марина Григорівна

          20

          переможець конкурсу

          9

          Заступник начальника управління – начальник відділу проходження служби Управління персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України Департаменту персоналу

          Лонський Анатолій Станіславович

          20

          переможець конкурсу

          10

          Начальник Управління зовнішніх зв’язків

          Рейтер Оксана Костянтинівна

          26

          переможець конкурсу

          Сердюк Катерина Олександрівна

          22,6

          другий за результатами конкурсу кандидат

          11

          Провідний спеціаліст відділу методологічного забезпечення діяльності з внутрішнього аудиту Департаменту внутрішнього аудиту

          Генсіцький Юрій Дмитрович

          5,75

          переможець конкурсу

          12

          Провідний спеціаліст відділу правового забезпечення міжнародного фінансово-економічного співробітництва Управління правової експертизи міжнародних договорів та міжнародного співробітництва Департаменту міжнародного права

          Гіпенко Катерина Анатолійович

          7,25

          переможець конкурсу

          Якименко Олександр Олегович

          5

          другий за результатами конкурсу кандидат

          Комісією не визначено кандидата на зайняття вакантних  посад, а саме:

          • головного спеціаліста відділу аудиту ефективності, фінансового аудиту та аудиту відповідності у системі кримінально-виконавчої служби та пробації Департаменту внутрішнього аудиту;

          • головного спеціаліста відділу аудиту ефективності, фінансового аудиту та аудиту відповідності у системі органів юстиції Департаменту внутрішнього аудиту;

          • головного спеціаліста відділу експертизи та перекладу Управління європейської інтеграції та правового співробітництва з міжнародними організаціями Департаменту міжнародного права;

          • начальника відділу протоколу Управління зовнішніх зв’язків.

          ІНФОРМАЦІЯM
          про результати конкурсу на зайняття вакантних посад начальників та заступників начальників територіальних органів юстиції Міністерства юстиції України
          (наказ Міністерства юстиції України від 30.05.2016 № 3266/к)

          Найменування посади Кандидат Результати (загальна сума балів) Примітки

          1.

          Начальник Головного територіального управління юстиції у Луганській області

          ФІЛАТОВА

          Тетяна Дмитрівна

          10,2

          переможець конкурсу

          2.

          Начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області

          ХУТКОВСЬКИЙ

          Костянтин Валентинович

          8,15

          переможець конкурсу

          ПРЕДМЕСТНІКОВ

          Олег Гарійович

          7,1

          другий за результатами конкурсу кандидат

          3.

          Начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

          ТРЕЙТЯК

          Олег Миколайович

          11,6

          переможець конкурсу

          ХАРДІКОВ

          В’ячеслав В’ячеславович

          9,1

          другий за результатами конкурсу кандидат

          4.

          Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області

          ФІЛЮК

          Сергій Петрович

          13,0

          переможець конкурсу

          СЕМЕНЮК

          Ольга Богданівна

          9,25

          другий за результатами конкурсу кандидат

          5.

          Заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області

          ХАРЧЕНКО

          Сергій Вікторович

          13,0

          переможець конкурсу

          ПИРОГА

          Сергій Степанович

          7,6

          другий за результатами конкурсу кандидат

          6.

          Заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області

          ХІЧІЙ

          Андрій Миронович

          13,4

          переможець конкурсу

          7.

          Заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області

          ЛИСЮК

          Світлана Станіславівна

          13,0

          переможець конкурсу

          КАДИМОВА

          Світлана Петрівна

          11,8

          другий за результатами конкурсу кандидат

           Конкурсною комісією за результатами конкурсу не визначено кандидатів на зайняття вакантних посад начальників Головних територіальних управлінь юстиції у Донецькій та Житомирській областях; заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області.

          ІНФОРМАЦІЯ
          про остаточні результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» і «В» апарату Міністерства юстиції України (наказ Міністерства юстиції України від 25.05.2016 № 3105/к)

          Найменування посади Кандидат Результати (загальна сума балів) Примітки

          1

          Директор

          Департаменту з питань судової роботи та банкрутства

          Моісеєв Юрій Олександрович

          10

          переможець конкурсу

          2

          Заступник директора департаменту -начальник Управління представництва інтересів держави в судах України Департаменту з питань судової роботи та банкрутства

          Опанасенко Андрій Володимирович

          9

          переможець конкурсу

          Лозінський Ілля Сергійович

          8,6

          другий за результатами конкурсу кандидат

          3

          Заступник директора департаменту -начальник Управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Департаменту приватного права

          Лещенко Анатолій Олексійович

          8,2

          переможець конкурсу

          4

          Заступник директора департаменту -начальник Управління з питань правосуддя Департаменту з питань правосуддя та національної безпеки

           

           

          комісією не визначено кандидата на зайняття вакантної посади

          5

          Головний спеціаліст відділу планування та фінансування видатків органів виконавчої влади Департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку

          Крезонцева Юлія Вікторівна

          7

          переможець конкурсу